Reklama

Ze skrzyżowania Powstańców i Wiśniowej znikną kioski. Będą tam mieszkania

13/08/2024 14:40

Kioski stojące dziś przy skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Wiśniowej we Wrocławiu zostaną rozebrane. W ich miejscu spółdzielnia mieszkaniowa zamierza postawić nowy blok. W urzędzie miejskim złożyła już wniosek o wydanie pozwolenia na budowę.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


- Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze i garażem podziemnym (po rozbiórce istniejących obiektów) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - to tytuł wniosku złożonego w urzędzie przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Pod Jaworami". Na razie nie zdradza ona szczegółów inwestycji, ani tego jak nowy blok miałby wyglądać i kiedy może rozpocząć się budowa. Najpierw spółdzielcy czekają na decyzję ratusza. 


Obecnie w pawilonach handlowo-usługowych mieści się m.in. warzywniak, bar z kebabem, sklep z odzieżą używaną, a także sklep obuwniczy.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości