KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski

Koszykarki Ślęzy mają powody do radości
0

Efektowne zwycięstwo koszykarek Ślęzy. Wkrótce decydujące mecze

W meczu 21. Kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy rozgromiły na własnym parkiecie KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski. 78:47. Wobec porażki MKS-u Polkowice z MKK Siedlce wrocławianki powróciły na trzecie miejsce w tabeli. Do zakończenia sezonu zasadniczego ekstraklasy pozostała już tylko jedna kolejka.

2016-03-16 12:24 Autor: jg
Ślęza gra w tym sezonie bardzo dobrze
0

Rywalki rozbite, wrocławska drużyna jest w naprawdę dobrej formie

Dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach nie wybiła koszykarek Ślęzy z rytmu. Co więcej, śmiało można stwierdzić, że czas ten nie poszedł na zmarnowanie i zespół stał się jeszcze lepszy. W meczu 10. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet wrocławianki rozgromiły na wyjeździe KSSSE AZS PWSZ Gorzów 72:43. W drugiej połowie rywali były w stanie rzucić zaledwie 13 punktów.

2015-11-30 11:35 Autor: jg
Naszym koszykarkom znów nie udało się wygrać
0

Emocjonujący i ciekawy mecz koszykarek Ślęzy Wrocław

W meczu 8. kolejki rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet, Ślęza Wrocław przegrała z KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 72:76. Kibice we Wrocławiu obejrzeli bardzo ciekawy i wyrównany mecz. Najskuteczniejsza w ekipie Ślęzy po raz kolejny była Jhasmin Player. W drużynie z Gorzowa znakomite zawody zagrała Sharnee Zoll, która zdobyła 25 punktów.

2014-11-24 09:56 Autor: jg