ślask wrocław

Legendarni piłkarze Śląska w środe odwiedzili Oporowską 62
0

Legendy piłkarskiego Śląska spotkały się z fanami na Oporowskiej

W środę 6 listopada, na zaproszenie projektu Kibice Razem oraz Śląska Wrocław, na Oporowskiej odbyło się spotkanie piłkarzy, którzy reprezentowali barwy wrocławskiego klubu przed laty. Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni piłkarze reprezentujący sukcesy Śląska z trzech dekad: historyczny awans do ekstraklasy (czerwiec 1964), pierwszy tytuł Mistrza Polski (sezon 1976/77), Puchar i Superpuchar Polski (1987).

2013-11-07 12:10 Autor: jg
3

Koszykarski Dialog Śląska potwierdzony, czyli Zieliński wyszkoli młodzież

Po pierwsze - Wojskowy Klub Sportowy będzie wspierany przez firmę Dialog. Po drugie - nowym prezesem sekcji koszykarskiej został Maciej Zieliński. Po trzecie - będziemy inwestować w młodzież. Oto 678 odsłona inicjatywy pod roboczym tytułem: "Przywrócimy Wielki Śląsk".

2011-04-14 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Orest Lenczyk po powrocie na Oporowską ma do tej pory na koncie trzy remisy i jedną porażkę
1

Piłka nożna: pierwsza przegrana Lenczyka, 1:2 z Legią

Jeszcze osiem minut przed końcem meczu na stadionie przy Oporowskiej pachniało co najmniej dogrywką. Niestety, tylko przez chwilę. Śląsk Wrocław przegrał we wtorek z Legią Warszawa 1:2 i pożegnał się z Pucharem Polski.

2010-10-27 00:00 Autor: Łukasz Maślanka