Vitezslav Lavicka: Były dobre rzeczy, ale też i błędy

2019-06-23, Autor: prochu

Śląsk Wrocław w pierwszym sparingu w tym okresie przygotowawczym wygrał z Odrą Opole 2:1. - Było widać, że dla zawodników to pierwszy mecz w okresie przygotowawczym - mówił po spotkaniu szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

Vitezslav Lavicka: Jesteśmy zadowoleni z tego sparingu. Było jednak widać, że dla zawodników to pierwszy mecz w okresie przygotowawczym. Mieliśmy w składzie sporo nowych, młodych zawodników, którzy dostali szansę. Pierwszy raz zagrał też Daniel Kajzer w bramce. Były w tym spotkaniu dobre rzeczy, ale były też i błędy, które będziemy analizować w nadchodzącym tygodniu. W pierwszym tygodniu odbyliśmy badania, wytrzymałościowe, lekarskie i treningi. Sparingiem z Odrą kończymy pierwszy tydzień przygotowań.

Pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu, mieliśmy dobry początek. Mogło to wynikać z tego, że więcej zawodników się znało, tylko Adrian Łyszczarz i Daniel Kajzer nie byli z nami w poprzednim sezonie. W drugiej połowie pokazało się więcej młodzieżowców, chociaż obronę mieliśmy bardzo doświadczoną. Ten mecz dał nam wiele informacji, przeanalizujemy go i przez kolejne tygodnie będziemy nadal pracować.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0