Nasz przyszły prawdopodobny środkowy obrońca na okładce magazynu El Style z Armenii

Na testy w Śląsku Wrocław przyjechał środkowy obrońca reprezentacji Armenii, Robert Arzumanjan. Przez kilka najbliższych dni trener Orest Lenczyk będzie się przyglądał umiejętnościom Ormianina.

2011-01-13 3155 Autor: red
0

WKK: Krajobraz po pogromie

Wrocławscy koszykarze zespołu WKK ostatnich spotkań nie zaliczą do najlepszych. Serię porażek będą mieli okazję przerwać już w najbliższą sobotę w meczu z drużyną BM Węgiel Stal Ostrów Wlkp.

2011-01-13 2574 Autor: Piotr Kolisko
0

KSB: Międzywojewódzki Turniej Młodzików

Młodzi baseballiści będą rywalizować ze sobą po raz kolejny w turnieju organizowanym w Hali Młodzieżowego Centrum Sportu.

2011-01-13 2404 Autor: Piotr Kolisko
Krzysztofowi Boczanowskiemu nie udało się zatrzymać zespołu z Sobótki pomimo, iż w całym spotkaniu zdobył 21 punktów.
0

WRONBA: Pyszne.pl spada z SuperWRONBY

Pomimo zwycięstwa nad aktualnym mistrzem SuperWRONBY koszykarze zespołu Pyszne.pl nie uchronili sie przed spadkiem. W decydującym o pozostaniu na najwyższym szczeblu rozgrywek spotkaniu ulegli po bardzo wyrównanym meczu zespołowi Tako.

2011-01-12 3219 Autor: Piotr Kolisko
Rafał Gikiewicz to nowy bramkarz wrocławskiego Śląska.
0

WKS: Zespół powraca do treningów

Przerwa w rozgrywkach piłkarskich sprzyja wszelkiego rodzaju zmianom kadrowy. Tak też jest w Śląsku Wrocław, który wzmocnił się takimi piłkarzami jak Rok Elsner i Rafał Gikiewicz. Już wkrótce do grona "nowych graczy WKS-u" może dołączyć Marko Krasić.

2011-01-12 2810 Autor: Piotr Kolisko
1

KSB: Siódme urodziny klubu

KSB Wrocław obchodzi w tym roku swoje siódme urodziny. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie baseballowego sezonu połączone ze zbiórką pieniędzy, które zasilą konto Dolnośląskiego Stowarzyszenia na Rzecz Autyzmu.

2011-01-12 3001 Autor: Piotr Kolisko
0

Moto - Orkiestra znowu zagrała

W kweście zorganizowanej na torze Niskie Łąki zebrano aż 7 tysięcy złotych na rzecz Wielkiej Orkeistry Świątecznej Pomocy. Zbiórce pieniedzy towarzyszyła rywalizacja w wyścigach samochodowych.

2011-01-11 2767 Autor: Piotr Kolisko
0

Gwardia: Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Zawodniczki Impelu Gwardii mogą cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w obecnym sezonie. Wrocławianki nie dały szans zespołowi Sandeco wygrywając w trzech setach do 21,21 i 22 punktów.

2011-01-10 2176 Autor: Piotr Kolisko
0

WRONBA: Cenne zwycięstwo Tako

Zespół Tako w bezpośrednim spotkaniu decydującym o pozostaniu w szeregach SuperWRONBY pokonał druzynę Pyszne.pl . W szregach Tako najlepeij spisał się Łukasz Bartnicki, który w całym spotkaniu zapisał na swoim koncie 16 punktów. W innym spotkaniu najwyższego szczebla WRONBY TST Kogeneracja pokonała Ekopolin 60:50 pomimo, iz jeszcze na początku 4 kwarty gracze togo zespołu przegrywali różnicą siedmiu punktów.

2011-01-09 3904 Autor: Piotr Kolisko
0

Śląsk drugi na Amber Cup

Piłkarze Śląska Wrocław przywieźli do Wrocławia ze Słupska nagrodę za drugie miejsce w halowym turnieju Amber Cup.

2011-01-09 2486 Autor: Łukasz Maślanka