Nowa odsłona Gwardii. Trwa sprzedaż karnetów na mecze siatkarzy
0

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Gwardii Wrocław w sezonie 2019/2010. Klub przygotował kilka rozwiązań, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Warto podkreślić, że karnet to też ważna cegiełka w odbudowie siatkarskiej siły Wrocławia.

2019-09-13 2450 Autor: prochu
Świetne występy okraszone srebrem. Szachiści Polonii Wrocław wicemistrzami Polski
0

W ostatniej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski szachiści Polonii Wrocław pokonali Miedź Legnica 3,5:2,5 i ostatecznie zajęli drugie miejsce w krajowych zmaganiach. Złote medale przypadły zawodnikom Hetmana GKS Katowice.

2019-09-13 2117 Autor: prochu
Ślęza zdobyła Puchar Polski, ale... go nie otrzymała
0

W środę w Wałbrzychu odbył się finał Okręgowego Pucharu Polski kobiet, w którym Ślęza Wrocław z łatwością ograła Zagłębie Wałbrzych aż 10:1. Żółto-czerwone pewnie zwyciężyły, ale po meczu nie otrzymały pucharu ani pamiątkowych medali.

2019-09-13 2557 Autor: prochu
Pożegnanie Vaclava Milika ze Stadionem Olimpijskim. Awizowane składy na finał
0

Piątkowy mecz finałowy pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Fogo Unią Leszno może być jednym z ostatnich występów Vaclava Milika w zespole ze stolicy Dolnego Śląska. Czech znalazł się w awizowanym składzie, jednak już wcześniej otrzymał wolną ręką w poszukiwaniu klubu i z jednym z nich się wstępnie porozumiał.

2019-09-11 6128 Autor: prochu
Spacerem przez Wrocław. WrocWalk Marathon 2019 już w sobotę
0

Klasztorne krypty, dźwięki kościelnych organów, świątynie kilku wyznań, historyczny stadion i znane wrocławskie muzea. Dodatkowo, workoplecak z logotypem dla każdego spacerowicza. To wszystko czeka na uczestników drugiej edycji "spaceru na medal" - WrocWalk Marathon 2019. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 września - dzień przed 37. PKO Wrocław Maratonem.

2019-09-11 2559 Autor: prochu
Ślęza nie będzie grać w Orbicie. Rozpoczyna się sprzedaż karnetów
0

W poniedziałek, 16 września, wystartuje sprzedaż karnetów na mecze Ślęzy Wrocław w sezonie 2019/2020. Za normalną całoroczną kartę wstępu trzeba będzie zapłacić 150 złotych, natomiast ulgowy karnet kosztuje 75 złotych.

2019-09-11 2351 Autor: prochu
Gol Przemysława Płachety w reprezentacji Polski [WIDEO]
0

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała z Estonią 4:0 w meczu eliminacji do mistrzostw Europy 2021. Jedną z bramek zdobył pomocnik Śląska Wrocław, Przemysław Płacheta.

2019-09-10 2945 Autor: prochu
Hiszpania lepsza od Polski. Biało-Czerwoni walczą jeszcze o igrzyska
0

Reprezentacja Polski rozegrała niezłe spotkanie ćwierćfinałowe, ale to Hiszpanie wygrali 90:78 i tym samym zagrają o medale mistrzostw świata. Biało-Czerwoni w Chinach powalczą o miejsca 5-8 i wciąż pozostają w grze o gwarantowane miejsce na Igrzyskach Olimpijskich.

2019-09-10 2080 Autor: prochu
Ślęza i Śląsk II poznały rywali w 1/16 finału Okręgowego Pucharu Polski
0

Ślęza Wrocław i rezerwy Śląska Wrocław poznały kolejnych rywali w rozgrywkach o Okręgowy Puchar Polski. Żółto-czerwoni zmierzą się z A-klasowym LKS-em Brożec, natomiast drugi zespół WKS-u czeka teoretycznie trudniejsze zadanie, bo w derbach Wrocławia zagra z Orłem Pawłowice.

2019-09-10 3066 Autor: prochu