Wideo - Sport

Turniej siatkówki plażowej - Beach Spartan Cup

14 i 15 lipca 2012 roku odbył się na Morskim Oku ostatni turniej eliminacyjny rozgrywek w piłce siatkowej Beach Spartan Cup. Zobacz
2012-07-17 840 Autor: Krzysztof Wilma

Kibice podczas meczu Polaków

Tak wrocławianie kibicowali polskiej drużynie w strefie kibica Zobacz
2012-06-08 1688 Autor: Krzysztof Wilma

Przyjazd Czechów na trening

Rosjanie opuszczają stadion po treningu, Czesi przyjeżdzają na Stadion Miejski. Zobacz
2012-06-07 902 Autor: Krzysztof Wilma

Feta na rynku - Śląsk Wrocław mistrzem Polski

Piłkarze Śląska Wrocław pokonali w Krakowie Wisłę 1:0 i wywalczyli drugie w historii klubu mistrzostwo kraju! Gola na wagę zwycięstwa i triumfu w lidze strzelił w 51. minucie Słoweniec Rok Elsner. Zobacz
2012-05-06 2206 Autor: krzysztof Wilma

Losowanie grup Euro 2012 na placu Gołębim

Grecja, Rosja i Czechy będą rywalami Polski w fazie grupowej podczas Euro 2012. Czesi wszystkie trzy spotkania rozegrają we Wrocławiu. Już 8 czerwca na murawę Stadionu Miejskiego wybiegną wraz z nimi Rosjanie. Zobacz
2011-12-02 1159 Autor: Krzysztof Wilma

Monster Jam we Wrocławiu

2011-10-04 802 Autor: Jędrzej Śnieżek

Puchar dziennikarzy na torze Mała Monza

2011-10-04 687 Autor: Krzysztof Wilma

29. Hasco-Lek Wrocław Maraton

Kenijczyk Vincent Kipchirchir nie znalazł sobie równych w 29. Hasco-Lek Wrocław Maratonie. Afrykański biegacz pokonał dystans o ponad 2 minuty szybciej niż drugi na mecie Anatolij Orzechowski z Ukrainy. Zobacz
2011-09-12 631 Autor: Leszek Kołecki