Kultura

Casting finałowy Miss Polonia Wrocław 2010

20 marca w Renomie odbędzie się casting finałowy konkursu Miss Polonia. To ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do grupy najpiękniejszych, które wezmą udział w majowej Gali Finałowej.

Reklama

Castingi do wyborów odbyły się już na uczelniach wyższych. Z Akademii Wychowania Fizycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Handlowej wyłoniono 60 kobiet, które wezmą udział w najważniejszych eliminacjach.

 

Zdobycie korony Miss Wrocławia jest szansą na udział w dalszych etapach najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce.

 

Panie, które nie miały okazji wziąć udziału w castingach, mają jeszcze szansę. W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 w Renomie odbędzie się ostatni finałowy casting, podczas którego wyłonionych zostanie dwadzieścia najpiękniejszych wrocławianek. To ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do wielkiego finału.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?

Oddanych głosów: 1090