Na sygnale

Cztery samochody zderzyły się na ul. Kosmonautów. Są ranni

2018-11-06, Autor: mh

We wtorek ok. godz. 9:20 cztery samochody osobowe zderzyły się ze sobą na ulicy Kosmonautów na skrzyżowaniu z ulicą Lewą. Cztery osoby zostały ranne. Miały miejsce utrudnienia w ruchu.

Reklama

– Kobieta jadąca samochodem marki Hyundai nie zdążyła zahamować i najechała na zatrzymujące na światłach auto, które uderzyło w dwa kolejne samochody. Cztery osoby trafiły do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi sierż. Monika Perec z wrocławskiej policji. Na miejscu zdarzenia miały miejsce utrudnienia w ruchu.


Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~keiler 2018-11-06
    13:24:21

    4 2

    Cóż za kuriozalne, w tym wypadku, stwierdzenie 'nie zdążyła zahamować'. Skoro pojazd stał przed sygnalizatorem to nie była to sytuacja nagła lub niespodziewana. Zasadniej byłoby podejrzewam napisać, iż nie dostosowała prędkości do warunków jazdy, albo dosadniej: miast skupić się na sensownym prowadzeniu samochodu, zbyt szybko jechała i być może zajmowała się czymś jeszcze, typu telefon czy rozmyślanie o niebieskich migdałach.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.