Nie przegap

Kaczyński we Wrocławiu: "Wychodź tchórzu" i szarpanina z policją

2022-09-24, Autor: mk

Szarpaniną z policją i wielką awanturą zakończył się protest przeciwników Prawa i Sprawiedliwości, którzy w sobotę zgromadzili się przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu, gdzie trwało zamknięte spotkanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z sympatykami jego partii. Według wstępnych informacji, zatrzymano jedną osobę. To działacz wrocławskiej lewicy.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Spotkanie z prezesem PiS odbywało się właśnie w biurowcu Cuprum. Wpuszczono na nie tylko osoby posiadające zaproszenia. Przeciwnicy rządzącej partii zgromadzeni przed biurowcem przywitali Jarosława Kaczyńskiego okrzykami "Wrocław, Wrocław, wolne miasto" i "Wrocław twierdza demokracji". "Wychodź tchórzu", "będziesz siedział" - wołali demonstranci.

- Funkcjonariusze podjęli wobec osób zgromadzonych naprzeciwko biurowca Cuprum przy ulicy Sikorskiego czynności związane z naruszeniem przepisów prawa przez te osoby - powiedział portalowi TuWroclaw.com Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Ponieważ sprawa jest jeszcze w toku, policja będzie udzielała informacji później - dodał Jarząb.

Jak ustalił portal TuWroclaw.com, policja zatrzymała ostatecznie jedną osobę, a sześć wylegitymowała i spisała na miejscu. Jak udało nam się ustalić, zatrzymanym jest działacz wrocławskiej Lewicy. "Jareczku, wszystkich nas nie zamkniesz" - napisał w sobotę wieczorem na Facebooku.

 

Oceń publikację: + 1 + 50 - 1 - 13

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Comtur 2022-09-24
  19:34:01

  23 16

  prawda w oczy kole , kaczyński żyje w urojonym świecie , we wrocławiu , dumnym , mieście nie ma co szukać , tutaj nie ma suwerana

 • ~rododendron 2022-09-24
  20:12:12

  23 18

  Kocham naszą polską policję. Jak kibole robią zadymę na osiedlu, to nie przyjeżdża przez 2-3 godziny, a jak się pojawia, to stwierdza, że już po wszystkim i znika. Ale jak ktoś robi harce w okolicy Kaczyńskiego, to działa od razu.

 • ~7738040433 2022-09-25
  08:26:23

  18 28

  Piękne. Opłacony przez lewakow wieprz robi wyjazd w poziomie . Mam nadzieję że chłopaki dojadą płatnego krzykacza jak nie będzie kamer. Do Pana Kaczyńskiego z szacunkiem proszę resortowe staliniatka bo on musi odgruzowac ten syf który wasi rodzice komuchy tu zrobili.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.