Czas wolny

Nauka pływania dla dzieci we Wrocławiu. Ile w tym roku kosztują zajęcia?

2023-08-21, Autor: klo

Oto tegoroczne oferty, jakie przygotowały szkoły pływania we Wrocławiu. Ile trzeba zapłacić za cały kurs? Podpowiadamy!

Reklama

Koniec sierpnia to przede wszystkim czas kompletowania szkolnej wyprawki dla dzieci. Ale nie tylko! Rodzice szukają także ofert zajęć dodatkowych dla swoich pociech. Nauka pływania i zajęcia na basenie nadal są na topie. Jak dużo zapłacimy za naukę pływania u dzieci? Co szkoły oferują w zamian? Zobacz przegląd ofert najpopularniejszych wrocławskich szkół pływania.

KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTY WE WROCŁAWIU 

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
 • ~Mira67778 2023-08-28
  11:39:54

  0 0

  Dobry dzień,
  Jestem mamą dwójki dzieci.
  Uważam, że umiejętność pływania jest bardzo ważna dla każdego człowieka, zwłaszcza dla dzieci. Pływanie to nie tylko przydatny sport, ale także ważna umiejętność ratująca życie.
  Moje dzieci chodzą już na lekcje pływania i jestem bardzo zadowolona z ich postępów. Nauczyli się samodzielnie pływać, a teraz uwielbiają spędzać czas w wodzie.
  Oczywiście rozumiem, że nauka pływania dla dzieci nie jest tania. Uważam jednak, że jest to opłacalna inwestycja w ich zdrowie i bezpieczeństwo.
  Zwracam uwagę, że w artykule nie podano cen za naukę pływania dla dzieci w różnych placówkach miasta. Byłaby to bardzo przydatna informacja dla rodziców.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.