Na sygnale

Potworny wypadek na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Nie żyje kierowca, który wypadł przez szybę

2015-11-16, Autor: jg
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek rano na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Na miejscu zmarł jeden z kierowców, który brał udział w zderzeniu trzech pojazdów. Trasa była aż do wieczora nieprzejezdna.

Reklama

Wypadek miał miejsce około godziny 9 rano, na odcinku Wschodniej Obwodnicy Wrocławia między Siechnicami a Żernikami Wrocławskimi. W zderzeniu na śliskiej nawierzchni brały udział auto osobowe, samochód dostawczy oraz ciężarówka.

 

Niestety nie udało się uratować kierowcy pierwszego z aut. Jego reanimacji podjęli się policjanci, którzy jako pierwsi przyjechali na miejsce zdarzenia, ale na ratunek było za późno.

 

Mężczyzna, którego samochód z impetem wpadł do rowu, wyleciał z pojazdu przez szybę i odniósł bardzo rozległe obrażenia całego ciała. Przybyli na miejsce lekarz i prokurator stwierdzili zgon.

 

 

Medycy z pogotowia ratunkowego pomocy udzielali też osobom, które jechały w dwóch pozostałych pojazdach. Na razie nie ma jednak informacji, jak bardzo poważny jest stan tych poszkodowanych. Nie wiadomo też , który z kierowców ponosi odpowiedzialność za zderzenie. Wyjaśni to dochodzenie.

 

Trasa była zablokowana w obu kierunkach aż do godziny 19. Na miejscu najpierw pracowali bowiem policjanci oraz prokurator, a później zarządca drogi, czyli Dolnośląska Służba Dróg i Kolei czekała na jednostkę, która uprzątnie drogę i usunie z niej m.in. plamę oleju. Do czasu zakończenia akcji przez służby Wschodnią Obwodnicą Wrocławia między Siechnicami a Żernikami Wrocławskimi nie można było więc przejechać.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~koleś 2015-11-16
  12:44:52

  13 0

  Przestroga dla jeżdżących bez pasów. Zapinajcież.

 • ~Lena 2015-11-16
  15:35:58

  7 0

  Popieram Przedmówcę, pasy często ratują życie.
  Szkoda chłopaka (25l)
  Wyrazy współczucia dla rodziny.

 • ~jr 2015-11-17
  09:03:45

  1 0

  obawiam się, że żadne pasy nie uratowałyby tego człowieka. Skoro ważące kilkanaście kg drzwi wyrwało z zawiasów i poleciały w pole, to i kierowcę z pasów mogło wyrwać

 • ~ 2015-11-17
  22:06:41

  0 0

  Myślę że w gość by miał jeszcze mniejszą szanse na przeżycie gdyby miał zapięte pasy,

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.