zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~patchwork 2017-03-09 20:06:26

  Tylko kogo to interesuje i tak nie mają najmniejszych szans:) pewnie błędy ortograficznie w nazwie by robili znając intelekt tych ludzi.

 • ~Paweł Choptowy 2017-03-09 18:55:01

  Automaty sprzedające bilety MPK są co kilka minut okradane.Fachowcy blokują zapałką ,i obserwują z daleka jak ktoś został oszukany i moneta został w otworze wlotowym. Oszukana osoba wsiada, do pojazdu MPK I i pozostawia pieniądze.Za chwilę fachowiec,z drutem zakończonym haczykiem podchodzi i sprytnie odzyskuje pieniądze.Ostatnio tak obserwowałem .dwóch takich fachowców przy Dworcu Głównym w ciągu 20 minut 6 razy odzyskiwali drobne z automatu.W między czasie popijając nalewkę .Taką sytuacje zaobserwowałem dzisiaj na ul Dworcowej na pl Grunwaldzkim. Automaty są blokowane moim zdaniem w tych miejscach ,gdzie jest bardzo duży ruch miejski. Ale jeszcze jedno moje spostrzeżenie ,wystarczy popatrzeć na chodnik przy automacie jest zablokowany mnóstwo zapałek połamanych. Lecz nikt z tym nie robi !Mała szkodliwość społeczna.

 • ~Mat Jar 2017-03-08 18:57:22

  To co przeoczyło większość opiniodawców to dość istotny fakt, że od ponad 15 lat mamy w masowym użyciu coś takiego jak internet. Niestety dyskurs obecnej klasy politycznej zdaje się tego nie uwzględniać, a słowo to nie pojawiło się w ich opiniach ani razu. Widać nawet gołym okiem na ulicach, że mieszkańcy Wrocławia są już przynajmniej 10 lat do przodu przed naszymi politykami i kontaktują się ze sobą za pomocą grupowych komunikatorów.

  Przestrzeń intenetu jest wciąż niezagospodarowana przez polityków, którzy w sieci przed swoimi wyborcami, a de facto pracodawcami, zasłaniają się za pomocą sprytnych PR-owców i powiedzmy wprost - internetowych "troli". Traktują to medium z dystansu, na odczepkę, a głos Obywateli, którzy używają tego medium, starają się włożyć do małego wiaderka z napisem "Internauci". Niestety (dla polityków) Internauci to jest obecnie większość Wrocławian.

  Moim zdaniem przyszłość rad osiedli jest w wykorzystaniu nowych mediów. Nowoczesny radny to osoba, która w swoim komunikatorze (od gadu-gadu po WhatsAppa) ma swoich mieszkańców, którzy są w stanie BEZPOŚREDNIO zwrócić się do niego kiedy jest taka potrzeba. On zaś powinien mieć w swojej internetowej książce telefonicznej kontakty do wszystkich służb i instytucji, które są danemu obywatelowi potrzebne.

  Niestety polskie prawo z trudem dopasowuje się do wymogów e-administracji, która staje sie już standardem. Z tego też powodu Internauci tak jak ryby, głosu nie mają, a ma go rzekomo "rada" składająca się z od lat tych samych osób, których z punktu widzenia młodego, a aktywnego obywatela "nie ma", bo nie kontaktują się z lokalną społecznością przez Internet. A przynajmniej nie w sposób sprawny i transparentny.

  Pomysłem na zaktywizowanie mieszkańców Wrocławia do większego zainteresowania się działalnością radnych osiedlowych i urzędników jest Wirtualny Ratusz oraz Wirtualne Rady Osiedli. Dzięki Internetowi aktywny udział we współdecydowaniu o funkcjonowaniu osiedla będą mogły mieć także osoby, które do tej pory nie agnażowały się na przykład ze względu na ograniczenia czasowe lub zdrowotne. Już dzisiaj są dostępne takie narzędzia.

 • ~Eliza 2017-03-08 12:50:00

  Na przetargach się nie znam, ale trzymam kciuki, żeby wszystko dogadać i załatwić, bo aż 60 sztuk nowych autobusów zdecydowanie się przyda.

 • ~Eliza 2017-03-08 12:45:23

  Wychowanie komunikacyjne jest niezwykle ważne, bo „czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał” - jako mama potwierdzam te słowa :) Moje dzieciaki już trochę starsze niż wiek przedszkolny, ale zdecydowanie była bym za tym, żeby w takim spektaklu wzięły udział.

 • ~bylembordo2 2017-03-06 22:31:57

  Jeździłem przez rok czasu jako kierowca Uber. Generalnie kokosów nie ma, ale jak ktoś jest ogarnięty i wykazuję wole pracy to moze zarobić.
  Przeczytaj moje podsumowanie i opinie o Uberze:

  http://www.careego.pl/uber-opinie/

 • ~bylembordo2 2017-03-06 22:31:38

  Jeździłem przez rok czasu jako kierowca Uber. Generalnie kokosów nie ma, ale jak ktoś jest ogarnięty i wykazuję wole pracy to moze zarobić.
  Przeczytaj moje podsumowanie i opinie o Uberze:

  http://www.careego.pl/uber-opinie/

 • ~bylembordo2 2017-03-06 22:30:56

  Jeździłem przez rok czasu jako kierowca Uber. Generalnie kokosów nie ma, ale jak ktoś jest ogarnięty i wykazuję wole pracy to moze zarobić.
  Przeczytaj moje podsumowanie i opinie o Uberze:

  http://www.careego.pl/uber-opinie/

 • ~milusiaw 2017-03-05 12:00:58

  Po wielu latach, w końcu będzie możliwość zobaczenia ponownie, tym razem SEN NOCY LETNIEJ - PREMIERA na deskach "Teatru PALLADiUM"!
  W nowej formule Spektaklu MULTiMEDiALNEGO - Teatr AUDiO\ViZUALNY & Sztuka Ruchu "OCELOT.
  Zwiastun można zobaczyć na: https://youtu.be/RZ0jVDbKzHA?t=4

 • ~Kuba Minajew 2017-03-04 16:58:35

  https://www.facebook.com/Pizzeria-Sergio-Mandini-200950156587521/

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Wrocław potrzebuje tyle krasnali?
Oddanych głosów: 80