Basket 90 Gdynia

Niespodzianka we Wrocławiu! Ślęza przegrywa po dogrywce! [RELACJA, GALERIA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w pierwszym meczu play-off z Basketem 90 Gdynia 74:79. Wrocławianki jeszcze w czwartej kwarcie przegrywały siedemnastoma (!) punktami, ale zdołały doprowadzić do dogrywki. W niej lepsze okazały się koszykarki Basketu 90.

2017-03-18 22:07 Autor: prochu
Basket pokonany, Ślęza liderem rozgrywek! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały na wyjeździe Basket 90 Gdynia 77:68 w spotkaniu 17. kolejki Basket Ligi Kobiet. Najwięcej punktów dla wrocławianek rzuciła Agnieszka Kaczmarczyk - 18.

2017-02-07 08:45 Autor: prochu
Ślęza gra w Gdyni o fotel lidera [ZAPOWIEDŹ]
0

Po ogromnych emocjach związanych z rywalizacją o Puchar Polski, koszykarki Ślęzy wracają do rywalizacji w Basket Lidze Kobiet. W poniedziałek (6 lutego) o godzinie 17:15 wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z Basketem 90 Gdynia w ramach 17. kolejki rozgrywek.

2017-02-05 20:30 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Jestem zadowolony z obrony
0

Ślęza Wrocław w sobotę pokonała przed własną publicznością Basket 90 Gdynia 84:48. Szkoleniowiec wrocławianek Arkadiusz Rusin na pomeczowej konferencji przyznawał, że najbardziej zadowolony jest z defensywy. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi zawodniczek i trenerów obu zespołów.

2016-10-31 07:50 Autor: prochu
Ślęza Wrocław zdeklasowała Basket 90 Gdynia [RELACJA]
0

Kolejny mecz i kolejne efektowne zwycięstwo. Koszykarki Ślęzy rozgromiły przed własną publicznością Basket 90 Gdynia 84:48. We wrocławskim zespole punktowało aż 11 zawodniczek, wszystkie, które pojawiły się na parkiecie. Dla podopiecznych trenera Arkadiusza Rusina to czwarte zwycięstwo w tym sezonie, trzecie z rzędu.

2016-10-30 10:00 Autor: prochu
Niezwykle ciężką przeprawę z Basketem 90 Gdynia miały koszykarki Ślęzy Wrocław
0

Wielki powrót koszykarskiej Ślęzy! Basket 90 Gdynia pokonany

Niezwykle ciężką przeprawę z Basketem 90 Gdynia miały koszykarki Ślęzy w sobotnim meczu 15. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet. Rywalki na początku trzeciej kwarty prowadziły różnicą 12 punktów, jednak to wrocławianki cieszyły się z 11. zwycięstwa w sezonie.

2016-01-17 13:35 Autor: tm