Piłkarze Ślęzy znów gromią w sparingu. Osiem goli 1KS-u!

2017-07-31, Autor: prochu

Ślęza Wrocław w ostatnim przed startem rozgrywek ligowych meczu sparingowym odniosła pewne zwycięstwo. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego pokonali Unię Bardo aż 8:0!

Przed tym starciem mogło się wydawać, że aktualny wicemistrz IV ligi będzie wymagającym rywalem dla Ślęzy. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Wrocławianie mieli zdecydowaną przewagę, a mecz był jednostronny. Żółto-czerwoni zdobyli osiem goli i zmarnowali kilka doskonałych sytuacji do zdobycia kolejnych. Unia w praktyce stworzyła tylko jedno zagrożenie, które zażegnał wybijając piłkę z pustej bramki Tobiasz Jarczak.

Na tle ambitnego, ale słabego przeciwnika, trudno ocenić aktualną dyspozycję wrocławian. Pierwszym poważnym sprawdzienem będzie inauguracja rozgrywek III ligi, w której Ślęza zagra na wyjeździe ze Stalą Brzeg.

Ślęza Wrocław - Unia Bardo 8:0 (2:0, 6:0)
Bramki: Jarczak 24, testowany I 32, testowany IV 50, Firlej 53, testowany V 60, 93, Jakóbczyk 67, testowany II 99.

Ślęza - I tercja: Idziorek - Łątka, Wdowiak, Jarczak, Molski, Bohdanowicz, Niewiadomski, Mańkowski, Kluzek, Traczyk, testowany I.
Ślęza - II tercja: Idziorek - Jarczak, testowany I, testowany II, testowany III, testowany IV, testowany V, testowany VI, testowany VII, Firlej, Jakóbczyk.
Ślęza - III tercja: testowany VIII - Łątka, Wdowiak, Niewiadomski, testowany II, Traczyk (84 Molski), testowany VI, testowany V, testowany IV (84 Mańkowski), testowany III, Firlej (84 Jakóbczyk).

Mecz rozegrano w trzech tercjach po 35 minut każda.