Mecz reprezentacji Polski cieszy się we Wrocławiu ogromnym zainteresowaniem
0

Mecz Polska-Słowacja obejrzy na Stadionie Miejskim komplet publiczności [VIDEO]

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się piątkowy mecz reprezentacji Polski na wrocławskim Stadionie Miejskim. Wszystkie bilety zostały wyprzedany, co oznacza, że naszych piłkarzy dopingować będzie grubo ponad 40 tysięcy kibiców. Na murawie być może obejrzymy gracza Śląska Wrocław Tomasza Hołotę, a także kilku byłych zawodników WKS-u.

2013-11-14 4217 Autor: tm
Czy czeski coach Śląska doczeka się wzmocnień?
0

Będą wzmocnienia? Śląsk testuje dwóch pomocników - ze Skandynawii i... Wrocławia

Testy w Śląsku Wrocław rozpoczęło dwóch pomocników - Patrik Lomski i Paweł Zieliński. Do soboty trener Stanislav Levy oceni ich przydatność do zespołu.

2013-11-13 2328 Autor: jg
Mark Philmore jest dobrze znany z występów we wrocławskich drużynach
0

Futboliści Panthers Wrocław wzmacniają sztab szkoleniowy posiłkami z Ameryki

Do Motta Gaymona, który został ogłoszony jako główny trener Panthers Wrocław, dołączyli dwaj kolejni doświadczeni szkoleniowcy - Aaron Brown i Mark Philmore, których wspólnym zadaniem będzie stworzenie z ofensywy Panter maszyny do zdobywania punktów.

2013-11-13 3172 Autor: jg
Dalibor Stevanović w końcu znalazł uznanie w oczach selekcjonera reprezentacji swojego kraju
2

Zagraniczny pomocnik Śląska powołany do reprezentacj swojego kraju!

Pomocnik Śląska Dalibor Stevanović został powołany do reprezentacji Słowenii na towarzyskie spotkanie z Kanadą. Zawodnik występował już w kadrze swojego kraju, ale nigdy jako gracz WKS-u.

2013-11-12 1808 Autor: jg
Przemysław Kaźmierczak był jednym z lepszych piłkarzy Śląska w meczu z Koroną.
1

Kolejna wpadka w końcówce meczu i kolejne zgubione punkty. Śląsk - Korona Kielce 1:1

Gdyby mecze piłkarskie trwały np. 80 minut, Śląsk Wrocław kroczyłby pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa. Ale trwają 10 lub nawet więcej minut dłużej i wygląda na to, że dla wrocławskich zawodników jest to problem. Bo po raz kolejny w tym sezonie tracą punkty w praktycznie wygranym meczu w ostatnich minutach gry. Tym razem Śląsk dał sobie wbić gola w 90. minucie i tylko zremisował z Koroną Kielce 1:1.

2013-11-10 2312 Autor: Łukasz Maślanka
Mateusz Cetnarski z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i dobrze zastępuje Sebastiana Milę.
1

Śląsk kontra Korona Kielce - wrocławianie powalczą o trzecie z rzędu zwycięstwo

Czy piłkarze Śląska Wrocław zanotują trzecie zwycięstwo z rzędu i zaczną marsz w górę tabeli? Aby ustrzelić kolejną wygraną, zespół trenera Stanislava Levego będzie musiał się uporać z Koroną Kielce.

2013-11-09 1921 Autor: Łukasz Maślanka
Ukraiński center tuż po przylocie na wrocławskie lotnisko
0

Ukraiński olbrzym z NBA zadebiutuje dziś w Śląsku Wrocław przeciw drużynie Andreja Urlepa

Wybrany z 38. numerem w drafcie NBA w 2007 roku, były gracz Utah Jazz - ukraiński olbrzym Kyrylo Fesenko został nowym koszykarzem Śląska Wrocław. Potężnego środkowego kibice wrocławskiego teamu będą mieli okazję po raz pierwszy obejrzeć już w piątkowym hicie przeciwko Enerdze Czarnym Słupsk. Początek spotkania w hali Orbita o godz. 19.30.

2013-11-08 3030 Autor: jg
Bośniacki obrońca rzadko grywał w zespole prowadzonym przez Stanislava Levego
0

Śląsk rozstał się z obrońcą, który grał w WKS-ie od 2009 roku!

Śląsk Wrocław rozwiązał za porozumieniem stron umowę z obrońcą Amirem Spahiciem. Zawodnik sam przyznaje, że z powodu kontuzji nie był ostatnio w optymalnej formie, ale ze smutkiem rozstaje się z Wrocławiem.

2013-11-08 1879 Autor: jg
Nasi szczypiorniści tym razem w roli gospodarza zagrają w hali w Kobierzycach
0

Śląsk Wrocław walczy o ósme ligowe zwycięstwo z rzędu

W niedzielę o godz. 15 w 8. kolejce I ligi piłkarze ręczni Śląska Wrocław podejmą w Kobierzycach Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Wrocławianie są absolutnym faworytem spotkania - wcześniej wygrali wszystkie 7 meczów w I lidze.

2013-11-08 1829 Autor: jg
Zapisy trwają
0

Szykuje się wielki Bieg Uliczny o Puchar Rektora Politechniki Wrocławskiej. Każdy może wziąć udział

Niedługo Święto Politechniki Wrocławskiej, a z tej okazji organizatorzy zapraszają na kolejną, 39. edycję Biegu Ulicznego o Puchar Rektora Politechniki Wrocławskiej. Zawody odbędą się 15 listopada o godz. 14 naprzeciwko budynku A-1. Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy AZS Politechnika Wrocławska.