Wraca Krajowa Liga Zapaśnicza - AZ Supra Brokers walczy z Unią Racibórz
0

Trwa wyścig zbrojeń przed startem rundy rewanżowej zawodowej Krajowej Ligi Zapaśniczej. Drużyny kontraktują gwiazdy z zagranicy, w tym medalistów najważniejszych imprez. Duże aspiracje ma AZ Supra Brokers Wrocław, mimo że dotąd nie wygrała meczu w KLZ. Pierwszym rywalem wrocławian w tym roku będzie ekipa Unii Racibórz.

2017-01-24 3523 Autor: prochu
Śląsk Wrocław stracił pomocnika
0

Potwierdziły się pogłoski, o których mówiono od kilku tygodni: Filipe Goncalves odszedł ze Śląska Wrocław. Klub zgodził się na prośbę Portugalczyka o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

2017-01-23 3698 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Śląsk wyrusza na zgrupowanie do Turcji
0

W poniedziałek, 23 stycznia, zawodnicy Śląska Wrocław wylecą na obóz przygotowawczy w Side, który potrwa do 1 lutego. Trener Jan Urban zabierze do Turcji 25 piłkarzy.

2017-01-23 2132 Autor: prochu
Dwa rekordy i dwa debiuty w kolejnym zimowym biegu parkrun
0

Zimowe bieganie najwyraźniej nie sprzyja rekordom życiowym, bowiem w 189. edycji biegu parkrun we Wrocławiu zaledwie dwóch biegaczy poprawiło swoje "życiówki". Z kolei dwóch uczestników po raz pierwszy startowało we Wrocławiu i miejmy nadzieję, że nie był to ich ostatni start na nadodrzańskich wałach.

2017-01-23 2297 Autor: prochu
Świetna passa Impelek trwa [RELACJA]
0

Impel Wrocław znów wygrywa za trzy! Tym razem podopieczne Marka Solarewicza bez większych problemów pokonały Giacomini Budowlanych Toruń 3:0, a MVP spotkania wybrana została Katarzyna Konieczna.

2017-01-23 2097 Autor: prochu
Górnik Wałbrzych pierwszym pogromcą WKS-u [RELACJA]
0

Wspaniała seria Śląska przerwana! W 20. kolejce grupy D koszykarskiej drugiej ligi Górnik Wałbrzych pokonał koszykarzy WKS-u 70:63. Mimo przegranej wrocławianie wciąż pozostają liderem rozgrywek.

2017-01-23 2073 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Zbyt wiele nie widziałem
0

Ślęza Wrocław pokonała w sobotę PGE MKK Siedlce 91:67. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi trenerów i zawodniczek obu zespołów.

2017-01-22 2377 Autor: prochu
Aleksandar Kovacević nowym piłkarzem Śląska
0

Aleksandar Kovacević dołączył do Śląska Wrocław. Serbski pomocnik został wypożyczony z Lechii Gdańsk do końca obecnego sezonu.

2017-01-22 2740 Autor: prochu
Kolejny świetny mecz i pogrom Ślęzy! [RELACJA]
0

Ślęza Wrocław jechała do Siedlec w roli faworyta i znakomicie się z tego zadania wywiązała. Podopieczne Arkadiusza Rusina pokonały PGE MKK 91:67, a Sharnee Zoll-Norman odnotowała aż 18 asyst!

2017-01-21 2663 Autor: prochu
Piłkarska zima w hali - turniej dla dzieci i młodzieży
0

Po raz kolejny młodzi piłkarze z Wrocławia i okolic mogą za darmo wziąć udział w zawodach piłkarskich z atrakcyjnymi nagrodami. W trakcie dolnośląskich ferii zimowych (13-24 lutego) w hali sportowej przy ul. Parkowej odbędzie się kolejna edycja Zimowego Turnieju Piłkarskiego. To już dziesiąta odsłona zawodów organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław - w poprzednim turnieju wzięło udział 76 zespołów w sześciu kategoriach wiekowych, łącznie prawie 650 osób.

2017-01-21 2461 Autor: prochu