Niespodzianka we Wrocławiu! Ślęza przegrywa po dogrywce! [RELACJA, GALERIA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w pierwszym meczu play-off z Basketem 90 Gdynia 74:79. Wrocławianki jeszcze w czwartej kwarcie przegrywały siedemnastoma (!) punktami, ale zdołały doprowadzić do dogrywki. W niej lepsze okazały się koszykarki Basketu 90.

2017-03-18 2983 Autor: prochu
Jan Urban: Pich jest dla nas bezcenny
0

Śląsk Wrocław w piątek wygrał na wyjeździe z Bruk-Betem Termalica Nieciecza 2:1. - Po tym zwycięstwie możemy spokojnie pracować przez najbliższe dwa tygodnie - mówił na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec WKS-u Jan Urban.

2017-03-18 3111 Autor: prochu
Rozpoczyna się kolejny sezon ALK Wro-Basket!
0

Po nieco ponad miesiącu przerwy swoje rozgrywki wznawia Amatorska Liga Koszykówki Wro-Basket, organizowana przez Dolnośląski Związek Koszykówki. W weekend 18-19 marca odbędą się pierwsze spotkania 34. sezonu.

2017-03-18 2791 Autor: prochu
Poważny test Śląska Wrocław [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarze Śląska Wrocław w sobotę (18 marca) staną przed szansą na zakończenie rywalizacji w pierwszej rundzie play-off. Po wysokiej wygranej z Polkątami Maximus Kąty Wrocławskie przed własną publicznością, teraz czeka ich pojedynek wyjazdowy.

2017-03-18 2456 Autor: prochu
Na początek Basket 90 - Ślęza rozpoczyna play-offy [ZAPOWIEDŹ]
0

Basket Liga Kobiet wchodzi w decydującą fazę - w weekend zaczynają się play-offy! Pierwszym rywalem wrocławskiej Ślęzy, która startuje w tej częśći sezonu z pozycji lidera, będzie Basket 90 Gdynia. Mecze odbędą się w sobotę (godzina 18) i niedzielę (godzina 18:30) w hali wrocławskiej AWF przy Stadionie Olimpijskim.

2017-03-18 2568 Autor: prochu
Pich znowu strzela, Śląsk w końcu wygrywa! [RELACJA]
0

Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe z Bruk-Betem Termalica Nieciecza 2:1 w spotkaniu 26. kolejki Lotto Ekstraklasy. Bramki dla WKS-u zdobyli Robert Pich i Adam Kokoszka. Dla Słowaka był to trzeci kolejny mecz ze strzelonym golem.

2017-03-17 3360 Autor: prochu
Ślęza zaczyna grę o ligowe punkty! [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę piłkarze Ślęzy Wrocław pierwsze spotkanie o ligowe punkty w tym roku, a ich rywalem będzie Unia Turza Śląska.

2017-03-17 2152 Autor: prochu
Sekcja koszykówki Salos Angels zaprasza na trening
0

Stowarzyszenie Lokalnej Salezjańskiej Organizacji Sportowej Salos Angels we Wrocławiu zaprasza w sobotę na otwarty trening sekcji koszykówki dla najmłodszych.

2017-03-17 2807 Autor: prochu
Ostatnia szansa na zimowe bieganie w parkrun!
0

W sobotę na wałach przy Jazie Opatowickim odbędzie się już 197. edycja biegu parkrun we Wrocławiu.

2017-03-17 2418 Autor: prochu