Krzystof Hołub, który obecnie pełni funkcję prezesa piłkarskiego Śląska Wrocław, wedle wcześniejszych zapowiedzi w klubie ma pracować tylko do końca marca. Tymczasem dużo wskazuje na to, że do zmiany prezesa może dojść nieco wcześniej.

2017-03-07 2975 Autor: prochu
Wyjątkowy bieg za niemal 42 tysiące złotych [GALERIA]
0

W sobotę na terenie Stadionu Olimpijskiego odbył się 2. Bieg dla Hospicjów. Wyjątkowa impreza biegowa, która oprócz rywalizacji sportowej miała wymiar charytatywny, bowiem wszystkie opłaty startowe i środki od sponsorów zostały przekazane na rzecz dwóch wrocławskich hospicjów. Łącznie zebrano ponad 41 tysięcy złotych!

2017-03-07 1599 Autor: prochu
Rafał Omelko: Jesteśmy europejską czołówką!
0

Podczas Halowych Mistrzostw Europy, które odbyły się w miniony weekend w Belgradzie, polscy lekkoatleci zdobyli 12 medali, w tym aż 7 złotych wygrywając klasyfikację medalową. Jednym z medalistów był zawodnik AZS AWF Wrocław, pochodzący z Wrocławia Rafał Omelko. Srebrny medalista na 400m oraz złoty w sztafecie 4x400m specjalnie dla portalu tuWroclaw.com, na gorąco podsumowuje udane mistrzostwa.

2017-03-06 3105 Autor: Damian Filipowski, Twitter: @dfilipowski
MP U-14 w futsalu: Ślęza siódmym zespołem w Polsce
0

Zespół Ślęzy Wrocław zajął siódme miejsce na rozegranych w Warszawie Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet do lat 14.

2017-03-06 2511 Autor: prochu
We wtorek Maciej Janowski ujawni tajniki żużlowej fizyki
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław Maciej Janowski wcieli się w rolę wykładowcy akademickiego i wspólnie z drem inż. Adamem Sieradzkim na wtorkowym spotkaniu ze studentami opowie o prawach fizyki w sporcie żużlowym. Wykład odbędzie się w ramach akcji Red Bull Ryzyk Fizyk.

2017-03-06 3823 Autor: prochu, źródło: redbull.com
Koszykarze WKS-u najlepsi w rundzie zasadniczej! [RELACJA]
0

Śląsk Wrocław nie pozostawił złudzeń koszykarzom Energi Drogbruk Kalisz i pewnie wygrał na wyjeździe 92:68. Dzięki temu zwycięstwu wrocławianie zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli przed fazą play-off. W pierwszej rundzie play-off zagrają z Polkątami Maximus Kąty Wrocławskie.

2017-03-06 2423 Autor: prochu
HME: Rekordowi biało-czerwoni. Złoto wrocławian w sztafecie, srebrny Omelko!
0

Polscy lekkoatleci wygrali klasyfikację medalową Halowych Mistrzostw Europy! Biało-Czerwoni wywalczyli dwanaście krążków (siedem złotych, srebrny i cztery brązowe), a wśród medalistów nie zabrakło reprezentantów klubów z Wrocławia.

2017-03-06 2806 Autor: prochu
Wrocław Open 2017: Przysiężny nie dał rady Melzerowi
0

Komplet publiczności w Hali Orbita z całych sił dopingował Michała Przysiężnego (402. ATP), który był pierwszym polskim finalistą w trzynastoletniej historii wrocławskiego challengera. Mimo wsparcia swoich kibiców Polak nie był w stanie pokonać utytułowanego Austriaka Jurgena Melzera (203. ATP) i uległ mu 4:6, 3:6 w finale challengera ATP Wrocław Open 2017.

2017-03-06 2090 Autor: prochu
Śląsk znów dostaje lanie od Jagiellonii! [RELACJA]
0

Śląsk Wrocław przegrywa drugi mecz z rzędu! Podopieczni Jana Urbana nieźle zaczęli niedzielne spotkanie i nawet prowadzili bo bramce Roberta Picha, ale z biegiem czasu lepiej prezentowali się białostoczanie, którzy ostatecznie wygrali przed swoją publicznością 4:1.

2017-03-05 3418 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Porażka dobrą lekcją
0

- Było to nasze najsłabsze spotkanie pod względem ofensywy - mówił po przegranym 46:62 spotkaniu z Energą Toruń szkoleniowiec Ślęzy Arkadiusz Rusin. Prezentujemy wypowiedzi głównych bohaterów sobotniego starcia.

2017-03-05 2543 Autor: prochu