Arkadiusz Rusin: Graliśmy falami, mieliśmy przestoje
0

W piątek koszykarki Ślęzy udanie zainaugurowały rozgrywki Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki rozgromiły przed własną publicznością PGE MKK Siedlce 91:65. - Mieliśmy dobry początek, trzecia kwarta była niezła, ale mieliśmy też przestoje - zauważa trener 1KS-u Arkadiusz Rusin. - Dalej musimy ciężko trenować - zaznacza.

2017-10-02 4966 Autor: prochu
Dwie sparingowe porażki Impelu Wrocław.
0

Dwie sparingowe porażki Impelu Wrocław. "Rozwijamy się zespołowo i indywidualnie"

Siatkarki Impelu Wrocław zakończyły kolejny intensywny tydzień przygotowań do zbliżającego się sezonu. W ostatnich dniach trenowały m.in. w niemieckim Dreźnie, gdzie rozegrały kolejne przedsezonowe sparingi - z ŁKS-em Łódź (2:3) i Dresdner SC (1:3).

2017-10-01 1759 Autor: prochu
Dzień Kłusaczy na Partynicach - rewanż za derby i mistrzostwa Polski
0

W niedzielę kolejny dzień wyścigowy na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych - Partynice. Podczas drugiej niedzieli z gonitwami kłusaków dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, będących rewanżem za derby i mistrzostwa Polski.

2017-10-01 6138 Autor: prochu
Derby dla WKS-u! Koszykarski Śląsk zwycięża przed własną publicznością
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali Zetkama Doral Nysę Kłodzko 70:56 w spotkaniu 2. kolejki pierwszej ligi. Najwięcej punktów dla WKS-u zdobył młody center Aleksander Dziewa - trzynaście. Początek meczu derbowego należał do rywali, ale wrocławianie rozkręcali się z minuty na minutę i ostatecznie zasłużenie odnieśli premierowe zwycięstwo na pierwszoligowych parkietach.

2017-10-01 5434 Autor: prochu
Bezdyskusyjne zwycięstwo Ślęzy! 1KS wypunktował rywala [RELACJA, WIDEO]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław poszli za ciosem! Po wygranych z rezerwami Zagłębia Lubin i Ruchem Zdzieszowice, teraz podopieczni Grzegorza Kowalskiego pokonali przed własną publicznością Unię Turza Śląska 3:0. Gole dla żółto-czerwonych strzelili Maciej Firlej, Jakub Jakóbczyk i Mateusz Kluzek.

2017-10-01 5186 Autor: Paweł Prochowski