Dokonali tego i odrobili straty. Betard Sparta Wrocław z brązowymi medalami PGE Ekstraligi 2020!
0

Przed dwumeczem nie byli faworytami. Byli osłabieni i w bardzo nierównej formie. Pierwszy mecz był piekielnie trudny z uwagi na warunki i trzeba było odrobić pięć punktów straty. Ale zrobili to. Betard Sparta Wrocław pokonała na Stadionie Olimpijskim Falubaz Zielona Góra 50:40, zdobywając brązowe medale PGE Ekstraligi w sezonie 2020.

2020-10-11 4107 Autor: Bartosz Królikowski
Akrobata z Wrocławia w finale telewizyjnego show dla prawdziwych ninja
0

Po morderczych eliminacjach nadszedł czas na finał „Ninja Warrior Polska”, do którego dotarło 24 najsilniejszych i najodważniejszych zawodników z całej Polski. Zawalczą o tytuł pierwszego polskiego Prawdziwego Wojownika Ninja oraz 150 tys. zł. Wśród nich znalazł się wrocławianin Witalij Orichowski.

2020-10-11 5915 Autor: ah
Zwycięstwo wrocławskiego wojownika. Damian Janikowski triumfuje na KSW 55!
0

Miało być spokojniej, pewniej, bardziej metodycznie. I było. Damian Janikowski nie miał w Łodzi łatwej przeprawy, ale dzięki dobrym zapasom pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Andreasa Gustafssona na gali KSW 55.

2020-10-10 2869 Autor: Bartosz Królikowski
WKK jedzie do Kołobrzegu. Wrocławianie chcą odbudować się po ostatniej przegranej
0

Czas na kolejny daleki wyjazd. Tym razem gracze WKK udają się do Kołobrzegu, by odbudować się po domowej porażce z Dzikami Warszawa. Sezon na wyjazdach rozpoczęli dobrze, więc liczą, że i tym razem wrócą z dwoma punktami.

2020-10-10 2433 Autor: ah
Deszcz storpedował całe zawody. Betard Sparta przegrywa w Zielonej Górze w przerwanym meczu
0

Niestety październik to zdecydowanie nie jest miesiąc na żużel. Pogoda znów sprawiała organizatorom ogromne problemy i pozbawiła kibiców większości emocji. W rozgrywanym w trudnych warunkach, na niebezpiecznym torze oraz przerwanym po 12 biegach meczu, Betard Sparta Wrocław przegrała 32:37 z Falubazem Zielona Góra w pierwszym meczu o brąz PGE Ekstraligi.

2020-10-09 2407 Autor: Bartosz Królikowski
Damian Janikowski znów wkroczy do klatki KSW. Rywalem wrocławianina niepokonany Szwed [ZAPOWIEDŹ]
0

Po niespełna dziesięciomiesięcznej przerwie do akcji powróci Damian Janikowski. Pochodzący z Wrocławia zawodnik MMA, będzie chciał wrócić na zwycięskie tory po ostatniej porażce z Szymonem Kołecki. Na gali KSW 55 w Łodzi, jego przeciwnikiem będzie Szwed Andreas Gustafsson, który nie zaznał jeszcze w karierze smaku porażki.

2020-10-09 2824 Autor: Bartosz Królikowski
eWinner Gwardia zwycięża w Białymstoku i obejmuje fotel lidera Tauron 1. Ligi
0

Pewne zwycięstwo w trzech setach z Białegostoku wywieźli siatkarze eWinner Gwardii Wrocław. Wrocławski zespół potwierdził, że ma ambicje do walki o najwyższe cele. Choć to ciągle początek rozgrywek, trzeba odnotować, że zespół trenera Krzysztofa Janczaka ma komplet zwycięstw po trzech kolejkach i jest na szczycie ligowej tabeli.

2020-10-09 2031 Autor: ah
Koszykarski Śląsk z coraz większym problemem. Kolejni zakażeni w zespole WKS-u
0

Problem z koronawirusem okazał się większy niż sądzono. Po wykryciu trzech przypadków zakażenia wśród koszykarzy Śląska Wrocław, przeprowadzone zostały kolejne testy wśród reszty składu oraz sztabu szkoleniowego. Niestety wykazały one kolejne przypadki COVID-19 w zespole.

2020-10-09 4099 Autor: Bartosz Królikowski
Inauguracja bez problemów. Ślęza wysoko pokonuje Energę Toruń [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław rozpoczęły sezon 2020/2021 Energa Basket Ligi Kobiet od zwycięstwa. Wrocławianki pewnie pokonały przed własną publicznością Energę Toruń.

2020-10-08 2208 Autor: ah
10. dzień wyścigowy na Partynicach przeszedł do historii
0

W środę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice obył się 10. Dzień wyścigowy w sezonie 2020. W związku z nowym rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, mityng odbył się bez udziału publiczności.