zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Praca dla stolarza

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Opis stanowiska:
? Praca przy budowie domów drewnianych - szkieletowych
? Montaż konstrukcji zewnętrznych, ścian, podłóg, itp
? Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
Wymagania:
? Komunikatywna znajomość języka angielskiego
? Doświadczenie jako stolarz min 1 rok
? Mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o kierunku stolarz
? Umiejętność czytania rysunku technicznego
? Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
? Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
? Dobre wynagrodzenie 11.00 ? brutto
? Możliwość darmowego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
? zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu do pracy
? Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
? Możliwość długoterminowej współpracy
Dodatkowe informacje:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (https://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/261474 ) oraz spełniające wymagane kryteria.
Do formularza należy dołączyć CV w języku angielskim.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

T&S Group