Na sygnale
37-latek ugodzony nożem podczas domowej awantury
Tragicznie mogła zakończyć się kłótnia, do której doszło między 21-latkiem a 37-letnim przyjacielem jego ciotki. Podczas szarpaniny 21-latek ugodził drugiego mężczyznę kuchennym nożem.
Do kłótni doszło kilka dni temu w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań na Ołbinie. – Mężczyźni zaczęli się szarpać, a przewrócony na ziemię 21-letni wrocławianin chwycił za kuchenny nóż i ugodził nim swojego oponenta – relacjonuje st. sierż. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.
– 37-latek próbował zasłaniać się rękami, w wyniku czego doznał niegroźnych ran przedramion. Sprawca odrzucił nóż i chwycił za ciężarek do ćwiczeń, a następnie próbował uderzyć nim w swoją ofiarę. W pewnym momencie przestał i schował się w jednym z pomieszczeń mieszkania – dodaje.
Policjanci udzielili poszkodowanemu mężczyźnie pomocy. W tym czasie sprawca zdarzenia próbował zamknąć się w pokoju, szybko został jednak obezwładniony i zakuty w kajdanki.
Poszkodowanego mieszkańca Zielonej Góry przewieziono do szpitala, a zatrzymanego mężczyznę najpierw zabrano na najbliższy komisariat, a potem do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci zabezpieczyli nóż i ciężarek, którymi posługiwał się podczas awantury.
21-letni wrocławianin odpowie za swoje czyny przed sądem. – Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozić mu może wieloletnie pozbawienie wolności – mówi Marcjan.
Sąd zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz zbliżania się do poszkodowanego.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Wrocław: 49-latek rozmontowywał trakcję tramwajową
12963 -
Trzej obcokrajowcy zatrzymani na wrocławskim lotnisku
9844 -
Wrocław: 15-latek okradł swoją rodzinę. W czasie zatrzymania zwyzywał policjantów
9211 -
Po wrocławskim osiedlu grasuje fałszywy pracownik spółdzielni. 93-latek okradziony
6685 -
Kierowca Jeepa potrącił trzy osoby na przejściu dla pieszych
5334
Najczęściej komentowane
-
Wrocław: 15-latek okradł swoją rodzinę. W czasie zatrzymania zwyzywał policjantów
3 -
Śmiertelny wypadek na Praczach. Zostawił martwego pasażera i uciekł
2 -
Kierowca Jeepa potrącił trzy osoby na przejściu dla pieszych
2 -
Policjanci odzyskali kradziony samochód. Jest wart 250 tys. zł
2 -
Wrocław: 49-latek rozmontowywał trakcję tramwajową
1
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alertSonda
Czy Jasmina Szymańska i Michał Szczurek zrobią wielkie kariery w branży muzycznej?
Oddanych głosów: 671