Wiadomości

Bardzo groźnie na Przyjaźni: dwa tramwaje jechały wprost na siebie!

2023-09-21, Autor: k

Kolejny raz na jednotorowym odcinku doszło do groźnej sytuacji. Tramwaje na ul. Przyjaźni jechały wprost na siebie.

Reklama

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek wieczorem, 21 września, około godz. 18.30. Na ul.. Przyjaźni wprost na siebie jechały dwa tramwaje. Taka sytuacja zdarzyła się tam po raz kolejny. Na Przyjaźni tramwaje jadące w przeciwnych kierunkach mają do dyspozycji tylko jeden tor. To sprawia, że motorniczowie muszą bardzo pilnować tego, który z pojazdów może wjechać najpierw. Chociaż pasażerom i mieszkańcom osiedla takie sytuacje na tej ulicy nieco spowszedniały, każdorazowo są one bardzo groźne dla bezpieczeństwa.

MPK Wrocław nie informuje o zdarzeniu. Ruch został przywrócony po godz. 19.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 9

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~tto 2023-09-21
  20:59:56

  7 0

  Bardzo groźnie na Przyjaźni!
  Dzieci płakały.
  Młodzi od zmysłów odchodzili.
  Niejedna starsza osoba zawału dostała!
  0 zabitych i aż 0 rannych!

  Serio!?
  Dwa tramwaje, jeden tor, dobra widoczność (a w nocy nawet byłoby lepiej, bo widać przednie białe światła zamiast tylnych czerwonych).

  "News" o niczym to trzeba było dodać dramaturgii, a jedynym dramatem jest strata czasu pasażerów i to nie pierwszy raz... Sam napiszę maila z pytaniem co MPK ma zamiar z tym zrobić - z "gazety" się tego nie dowiem przecież. Albo Emocje albo (dez)informacja.

 • ~oloersoo 2023-09-23
  12:41:12

  1 1

  To jest lepsze niż jakakolwiek Viagra. Radzę każdemu spróbować chociaż raz w życiu - wielokrotnie poprawi to Twoje życie seksualne, przeczytaj sam ------ https://welcome.to/biocon

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.