Czas wolny

Lato w mieście. Tłumy w centrum Wrocławia [ZDJĘCIA]

2022-06-25, Autor: mgo

Święto Wrocławia, Jarmark Świętojański, restauracje i bary przyciągają mieszkańców i turystów na wrocławskie Stare Miasto. W sobotę centrum Wrocławia odwiedziły setki ludzi.

Reklama

W piątek, 24 czerwca, rozpoczęło się Święto Wrocławia 2022. W jego programie znajdują się m.in. otwarte koncerty, które gromadzą przez sceną na Rynku sporo ludzi. To też ostatni weekend działania tegorocznego Jarmarku Świętojańskiego - ostatnia szansa, by posiedzieć na sztucznej plaży przed Ratuszem.

Zobacz, jak bawili się wrocławianie i turyści na Rynku w sobotę

Czytaj też: Co robić we Wrocławiu w pierwszy weekend wakacji?

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Vis 2022-06-25
    22:39:14

    4 0

    "Tłumy". Patrząc po tych zdjęciach - to ktoś nie był nigdy rano w okolicach Zwycięskiej i prawdziwych tłumów nie widział ;)

    Autentycznie - w rynku widać znacznie mniejszy ruch niż w analogicznym okresie przed pandemią. Gęściej robi się tylko w kilku miejscach sztucznych przewężeń - jak wyjście ze Świdnickiej czy pręgierz - obstawione kramami. Nawet przed sceną nie udaje się tam zebrać tłoku. Te obrazki wyglądają jak niemieckie koncerty z czasu "covid-kalipsy": każdy ma 3m społecznego dystansu.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.