W rejonie placu Powstańców Śląskich wrocławianin zauważył na parkingu dwóch mężczyzn, pijących alkohol w audi. Gdy próbowali ruszyć, interweniował.

2019-02-19 09:25 Autor: mgo
Komunikaty na wtorek. Gdzie nie będzie prądu i wody, gdzie spotkasz straż miejską i kontrolerów MPK?
0

Gdzie we wtorek nie będzie prądu i wody? Które ulice będą patrolować strażnicy miejscy, a gdzie spotkacie kontrolerów MPK? Przedstawiamy spis wtorkowych komunikatów.

2019-02-19 06:00 Autor: red
Awaria tramwaju na Piłsudskiego. Cztery linie skierowano objazdem
0

Kilkanaście minut przed godziną 22 na ulicy Piłsudskiego - na odcinku między placem Orląt Lwowskich a placem Legionów - doszło do awarii tramwaju. Cztery linie tramwajowe skierowano objazdem.

2019-02-18 22:05 Autor: prochu
Nowy rok, stary Śląsk. WKS przegrywa z Wisłą po słabym meczu
1

Wisła Kraków nie zagrała fantastycznego meczu, była jak najbardziej do ogrania, a mimo to Śląsk Wrocław nie zdobył pod Wawelem punktów. Podopieczni Vitezslava Lavicki stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać. Tymczasem miejscowi tak naprawdę mieli jedną naprawdę groźną sytuację - rzut karny w pierwszej połowie - którą na gola zamienił Jakub Błaszczykowski.

2019-02-18 20:43 Autor: prochu
Zmiana statusu przystanku na Klecinie. Już nie trzeba będzie tam
0

Zmiana statusu przystanku na Klecinie. Już nie trzeba będzie tam "żądać"

W najbliższą sobotę zostanie wprowadzona zmiana statusu przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Karmelkowej i Ogórkowej. Od soboty na przystanku "Marchewkowa" na Klecinie nie trzeba będzie "żądać".

2019-02-18 18:31 Autor: prochu
Awaria wodociągowa na Karłowicach. Mieszkańcy dwóch ulic bez wody
0

W poniedziałkowe popołudnie na wrocławskich Karłowicach doszło do awarii wodociągowej. W budynkach przy dwóch ulicach nastąpiła przerwa w dostawie wody.

2019-02-18 17:59 Autor: prochu
Lutowy numer magazynu
0

Lutowy numer magazynu "Wokół Śląska" w sprzedaży

W sprzedaży dostępny jest pierwszy w roku numer magazynu "Wokół Śląska". To jedyne czasopismo w pełni poświęcone klubowi z Oporowskiej.

2019-02-18 09:05 Autor: prochu
Trener Ślęzy w końcu zadowolony z gry.
0

Trener Ślęzy w końcu zadowolony z gry. "Praca zaczyna procentować"

Koszykarki Ślęzy Wrocław wygrały z Arką Gdynia 62:60. Kluczem do ważnego zwycięstwa, rehabilitującego nieudany występ w Lublinie, była obrona. Podkreślał to szkoleniowiec Ślęzy, Arkadiusz Rusin.

2019-02-18 09:10 Autor: prochu
Bez niespodzianki. FutureNet Śląsk nie daje szans Biofarm Basketowi [RELACJA]
0

Nie było kolejnego pogromu w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim. FutureNet Śląsk tym razem nie rozgromił swoich rywali - jak miało to miejsce w starciach z SKK Siedlce i Księżakiem Łowicz - ale i tak odniósł pewne zwycięstwo, pokonując Biofarm Basket Poznań 86:70. Podopieczni Radosława Hyżego umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli.

2019-02-17 23:40 Autor: prochu
Ważne zwycięstwo wrocławskich siatkarek [RELACJA]
0

Zespół Volley Wrocław wygrał w meczu 19. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z DPD Legionovią Legionowo 3:0. Bardzo ważne zwycięstwo pozwoliło podopiecznym Marka Solarewicza poprawić swoją sytuację w tabeli. Tytuł MVP spotkania otrzymała Natalia Murek.

2019-02-17 23:33 Autor: prochu