Nie przegap

Miasto likwiduje kolejne parkingi. A kierowcy? Ma ich w nosie!

2024-04-19, Autor: Kinga Mierzwiak

Do tego, że przez miejskich urzędników są traktowani jak intruzi, wrocławscy kierowcy zdążyli już przywyknąć. A urząd konsekwentnie rzuca im kolejne kłody pod nogi. W mieście, w którym nie sposób zaparkować bez tracenia nerwów, właśnie zlikwidowano kolejne miejsca parkingowe. Co w zamian? Nic. Radźcie sobie sami!

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ, GDZIE ZLIKWIDOWANO PARKINGI

Miasto likwiduje mniej lub bardziej oficjalne parkingi, nie ma jednak nic w zamian dla kierowców. Zaparkowanie w centrum za darmo graniczy z cudem, tymczasem w kolejnych miejscach pojawiają się znaki zakazu i słupki uniemożliwiające wjazd tam, gdzie urzędnicy sobie tego nie życzą.

To świetnie, że w takich miejscach często powstają np. trawniki. Tylko dlaczego nikt nie myśli o alternatywie dla właścicieli aut, którzy też płacą w mieście podatki? Zebraliśmy dla Was tylko przykłady miejsc, w którym urzędnicy zakazali kierowcom parkowania nie dając jednak nic w zamian. Z pewnością podpowiecie nam więcej takich miejsc - czekamy na naszym profilu na Facebooku!c

KLIKNIJ I ZOBACZ, GDZIE ZLIKWIDOWANO PARKINGI

 

 

 

 

 

Oceń publikację: + 1 + 36 - 1 - 31

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~Maciek_Breslau 2024-04-19
  12:37:55

  16 20

  Kierowcy traktowani jak intruzi? Nie zauważyłem. Piesi i owszem, ale samochody wciąż dominują przestrzeń komunikacyjną w mieście, a nawet niestety w centrum.

  Co do parkingów to bzdura, nigdy nie miałem problemów z parkowaniem w mieście. Nawet jak jeżdżę do centrum to bez problemu znajduję miejsce albo pod NFM, albo w Renomie. Widać dla autora artykulu parkowanie na wielopoziomowym parkingu to zbyt trudne wyzwanie.

 • ~macrose 2024-04-19
  15:20:03

  15 15

  "Na ul. Powstańców Śląskich zmotoryzowani radzili sobie, stając na chodniku - bo choć to niezgodne przepisami - innej możliwości nie było. Teraz ma stanąć tam żywopłot. A co z kierowcami? Ich problem!"

  Nieźle autor odleciał. Kierowcy łamali prawo i miasto próbuje to jakoś naprawić, a ten przejmuje się łamiącymi prawo, jak oni teraz będą funkcjonować. Złodziejami też się autor martwi, gdy sklep sobie zamontuje kamery i złodzieje nie będą mogli już kraść?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.