W ramach projektu "Przełamywanie barier po dolnośląsku" niepełnosprawni kibice Śląska Wrocław odwiedzą podczaas wyjazdowych spotkań WKS-u stadiony w kilku miastach Polski. Tym samym dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego kibice zrzeszeni w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych będą mieli szansę na doping pozbawiony barier.

2010-10-20 2544 Autor: Piotr Kolisko
1

Baseball: Wielki sukces młodzieży KSB Wrocław

Praca z młodzieżą przynosi wymierne efekty. Baseballowy "narybek" KSB Wrocław triumfował w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Miejskiej Górce.

2010-10-20 6469 Autor: Piotr Kolisko
0

Kup taniej bilety na mecz Zagłębiem Lubin

Od poniedziałku w kasach stadiony przy ulicy Oporowskiej są dostępne bilety na mecz WKS-u z  Zagłębiem Lubin.

2010-10-18 2596 Autor: Piotr Kolisko
Kolejne dobre spotkanie rozegrał Jakub Koelner.
4

O trzech takich co ograli Opole

Tercet Wójcik, Koelner, Niedźwiedzki pozbawili złudzeń koszykarzy AZS-u w wyjazdowym meczu w Opolu. Był to kolejny sukces młodego zespołu trenera Oleśiewicza.

2010-10-18 3099 Autor: Piotr Kolisko
Andrzej Gruszka nie zapewnił zwycięstwa swojemu zespołowi w pojedynku z Ekopolinem.
0

WRONBA: Zwycięski rewanż Ekopolinu

W spotkaniu beniaminków SUPERWronby Ekopolin wygrał z zespołem Pyszne.pl 38:50 pomimo wysoko przegranej 18:4 pierwszej kwarcie spotkania. W innych spotkaniach WRONBY Warriors pokonali Łże Elity 44:39 natomiast w 3 lidze Granimex ograł zespół Letnia Wrocław 123:17. Imponujący wynik Granimexu pozostaje jednak w cieniu faktu, iż zawodnicy tej drużyny stanęli w hali przy ulicy Dawida przeciwko zespołowi złożonemu z samych pań.

2010-10-18 3150 Autor: Piotr Kolisko
0

Siatkówka: Gwardia wygrywa z Rafako Racibórz

Gwardia Wrocław wygrała swój pierwszy mecz w II lidze mężczyzn (3:2 w setach) z drużyną KS AZS Rafako Racibórz. Kibice którzy w sobotę znaleźli się w hali Gwardii przy ul. Krupniczej 15 we Wrocławiu, nie mogli narzekać na brak emocji.

2010-10-17 5376 Autor: Łukasz Stojek
0

Śląsk - Polonia 2:2. Emocje do ostatniego gwizdka

Do ostatniej minuty ważyły się losy meczu Śląska Wrocław z Polonią Warszawa. O remisie w tym pojedynku zdecydowała “złota główka” pomocnika wrocławskiej ekipy, Przemysława Kaźmierczaka, w doliczonym czasie gry. - Wróciliśmy jak ci górnicy w Chile, których w końcu wyciągnięto - ocenił mecz Orest Lenczyk, trener Śląska.

2010-10-17 2331 Autor: Łukasz Maślanka
0

V Turniej Koszykówki Juniorów

Już jutro rozpocznie się piąty Turniej Koszykówki Juniorów Upamiętniający Pontyfikat Papieża Jana Pawła II.

2010-10-15 3692 Autor: Piotr Kolisko
0

KSB: Baseballowy sezon oczami prezesa

W specjalnej wypowiedzi udzielonej Naszemu portalowi prezes i zawodnik KSB Wrocław, Piotr Duszeńko podsumowuje miniony - debiutancki sezon swojej drużyny w Extralidze.

2010-10-15 3141 Autor: Piotr Kolisko