Radość piłkarzy Śląska w Krakowie. Dla kilku zawodników było to pożegnanie z wrocławskim zespołem.
1

Piotr Celeban: To był chyba ostatni mój mecz w Śląsku

Piłkarze Śląska w niedzielę pokonali na wyjeździe Wisłę Kraków 0:1 i sięgnęli po mistrzostwo Polski. Dla kilku graczy mógł to być ostatni występ w barwach wrocławskiego zespołu. W tej grupie jest najprawdopodobniej Piotr Celeban.

2012-05-07 3236 Autor: Mariusz Wiśniewski
Rafał Glapiński w spotkaniu ze Stalą Ostrów zdobył 10 punktów
0

Artur Grygiel pogrążył Stal

11 punktów Artura Grygiela rzucone w ciągu 5 ostatnich minut spotkania ze Stalą Ostrów Wielkoposlki pozwoliło zespołowi Śląska na zwycięstwo w drugim meczu serii. Rzucający obrońca WKS-u eksplodował ofenswynie w czwartej kwarcie spotkania a dobra defensywa podopiecznych Rafała Kalwasińskiego pozwoliła Stali na zdobycie tylko 5 punktów w ostatniej odsłonie pojedynku.

2012-05-07 3696 Autor: Piotr Kolisko
Sebastian Mila (drugi z lewej) zaliczył asystę przy zwycięskim golu dla Śląska.
4

Śląsk Wrocław piłkarskim mistrzem Polski!

Tak, drodzy Państwo, to już oficjalne - mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas! Piłkarze Śląska Wrocław pokonali w Krakowie Wisłę 1:0 i wywalczyli drugie w historii klubu mistrzostwo kraju! Gola na wagę zwycięstwa i triumfu w lidze strzelił w 51. minucie Słoweniec Rok Elsner.

2012-05-06 6560 Autor: Łukasz Maślanka
0

Koszykarski Śląsk bliżej awansu

Stal uginała się długo, aż w końcu pękła. W pierwszym meczu finałowym rozgrywek 2. ligi koszykarze Śląska Wrocław pokonali Stal Ostrów Wielkopolski 67:55. Mecz był pokazem twardej, bojowej wręcz koszykówki, a jego losy rozstrzygnęły się dopiero w czwartej kwarcie.

2012-05-06 2805 Autor: Łukasz Maślanka
0

Piłkarze Śląska: Trener zapytał mnie, czy wiem jaki jest wynik

Śląsk wygrał w Krakowie z Wisłą 1:0 i został piłkarskim mistrzem Polski. Wrocławscy zawodnicy po spotkaniu byli w euforii. - Trener przed moim wejściem na boisko zapytał mnie, czy wiem, jaki jest wynik meczu - opowiadał Dariusz Sztylka.

2012-05-06 3230 Autor: Mariusz Wiśniewski
0

Kibice Śląska już na stadionie Wisły. Odliczanie rozpoczęte

Za niewiele ponad godzinę piłkarze Śląska rozpoczną w Krakowie bój o mistrzostwo Polski. Na trybunach stadionu jest coraz bardziej zielono.

2012-05-06 3434 Autor: Mariusz Wiśniewski
Czy Sebastian Mila (drugi z lewej), jak na kapitana przystało, poprowadzi swój zespół do zwycięstwa w Krakowie?
0

Wygrajcie to dla nas, Panowie!

Jeśli nie z Wisłą, to z kim i jeśli nie teraz, to kiedy? Piłkarze Śląska Wrocław mają tytuł mistrza Polski u swoich stóp. Muszą go tylko ponieść, w niedzielę wygrywając w Krakowie z Wisłą.

2012-05-05 3103 Autor: Łukasz Maślanka
W decydujących spotkaniach ze Stalą Ostrów Wielkopolski dużo zależeć będzie od najbardziej doświadczonych graczy Śląska
0

Śląsk Wrocław o trzy zwycięstwa od pierwszej ligi

Wrocławski zespół od awansu do pierwszej ligi dzielą już tylko trzy zwycięstwa. Po wyczerpującej serii z Pogonią Prudnik gracze Śląska już w sobotę i niedzielę rozpoczną walkę ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Decydująca rywalizacja sezonu będzie toczona do trzech zwycięstw.

2012-05-05 2267 Autor: Piotr Kolisko
W niedzielę Wisła Kraków podejmie Śląsk w mocno osłabionym składzie.
3

Przed meczem ze Śląskiem czterech piłkarzy Wisły wyleciało z drużyny

Niedzielny mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków przesądzi o tym, czy wrocławianie sięgną po mistrzostwo Polski. Okazuje się, że w "Biała Gwiazda" w niedzielę zagra osłabiona brakiem czterech podstawowych piłkarzy. Trener Michał Probierz odsunął od zespołu Davida Bitona, Kew Jaliensa, Michaela Lamey'a i Dragana Paljicia.

2012-05-04 2481 Autor: Łukasz Maślanka
0

Są dodatkowe bilety dla kibiców Śląska na mecz z Wisłą!

Śląsk dla swoich kibiców na mecz w Krakowie dostał dwa tysiące biletów. Wejściówki rozeszły się błyskawicznie. W sobotę do kas stadionu przy Oporowskiej trafi druga pula wejściówek - kolejne dwa tysiące.