0

Zobacz bramki ze sparingu Śląsk - Lokomotiv [VIDEO]

Śląsk w drugim sparingu na zgrupowaniu w Chorwacji przegrał z Lokomotivem Moskwa 1:3.

2012-07-08 2269 Autor: slaskwroclaw/mw
Sylwester Patejuk zdobył z Lokomotivem gola, ale Śląsk przegrał 1:3.
0

Slaven Bilić chwali Śląsk Wrocław

- Śląsk był wymagającym przeciwnikiem, szczególnie w pierwszej połowie. We wrocławskim zespole widać jakość - oceniał Śląsk Slaven Bilić, obecnie trener Lokomotivu Moskwa, a na Euro 2012 selekcjoner reprezentacji Chorwacji.

2012-07-08 2985 Autor: mw
0

Są terminy meczów Śląska z Budućnosti. Która telewizja pokaże spotkania?

Znane są już dokładne terminy meczów Śląska z Budućnost Podgorica w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Jest szansa, że oba spotkania pokaże TVP.

2012-07-07 2288 Autor: mw
0

Śląsk dostał lekcję od Lokomotivu Moskwa

W drugim sparingu podczas zgrupowania w Chorwacji Śląsk przegrał z Lokomotivem Moskwa 1:3. Jedynego gola dla wrocławian strzelił pozyskany niedawno Sylwester Patejuk.

2012-07-07 1927 Autor: mw
0

Zobacz bramki z meczu Śląsk - NK Zagrzeb [VIDEO]

Śląsk w pierwszym sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Chorwacji zremisował z NK Zagrzeb 1:1. Gola dla wrocławian zdobył Johan Voskamp.

2012-07-06 3062 Autor: slaskwroclaw/mw
0

Sylwester Patejuk: To mój pierwszy raz

Sylwester Patejuk jest jednym z trzech nowych zawodników Śląska. Zawodnik przyznaje, że szybko wkomponował się do zespołu i nie ukrywa, że wyjazd do Chorwacji to jego pierwsze zagraniczne zgrupowanie.

2012-07-06 1775 Autor: slaskwroclaw/mw
0

Trener Orest Lenczyk: Chyba idziemy w dobrym kierunku

Piłkarze Śląska w pierwszym sparingu podczas zgrupowania w Chorwacji zremisowali z NK Zagrzeb 1:1. - Pierwsza połowa po względem sportowym stała na dobrym poziomie i pokazała, że chyba idziemy w dobrym kierunku - oceniał po meczu trener Orest Lenczyk.

2012-07-06 2277 Autor: slaskwroclaw/mw
0

Marcin Bluma wraca do Śląska walczyć

Marcin Bluma wraca do pierwszoligowego Śląska. Koszykarz po operacji kolana chce powalczyć o miejsce w składzie wrocławskiego zespołu.

2012-07-06 2732 Autor: mw
0

Śląsk szykuje się do kolejnego sparingu

Piłkarze Śląska rozegrają dzisiaj pierwszy sparing podczas zgrupowania w Chorwacji. Rywalem wrocławskiego zespołu będzie NK Zagrzeb.