Przygotowania Betard Sparty do sezonu na ostatniej prostej
0

Żużlowcy Betard Sparty rozgromili w czwartek na własnym torze Grupa Azoty Unię Tarnów 60:30 w kolejnym przedsezonowym sparingu. Rozgrywki ligowe podopieczni Rafała Dobruckiego rozpoczną 16 kwietnia w Lesznie.

2017-04-14 2796 Autor: Paweł Prochowski
Impelki przegrywają pierwszą bitwę o brąz [RELACJA]
0

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały na wyjeździe z Developresem SkyRes Rzeszów 2:3 w pierwszym meczu o brązowy medal Orlen Ligi. By zająć trzecie miejsce w obecnym sezonie, podopieczne Marka Solarewicza muszą w rewanżu wygrać za trzy punkty (3:0 lub 3:1), natomiast zwycięstwo Impelek po tie-breaku sprawi, że do rozstrzygnięcia brązowych medalistek będzie potrzebny złoty set.

2017-04-13 3221 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Jestem dumny z całego zespołu
0

W środę Ślęza Wrocław po niesamowitej pogoni pokonała CCC Polkowice 67:59. Wrocławianki pod koniec trzeciej kwarty przegrywały już trzynastoma punktami, ale ostatecznie wygrała po niezwykle emocjonującej końcówce i awansowała tym samym do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. - Nasz zespół pokazał, że nie ma beznadziejnych sytuacji - mówił na konferencji prasowej szkoleniowiec Ślęzy Arkadiusz Rusin.

2017-04-13 2458 Autor: prochu
Czarna koszulka na 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
0

Funkcjonalna, profesjonalna, minimalistyczna i oddychająca - taka będzie koszulka techniczna tegorocznej edycji wrocławskiego PKO Nocnego Półmaratonu, która odbędzie się 17 czerwca.

2017-04-13 3481 Autor: prochu
Marissa Kastanek wprowadza Ślęzę do finału! [WIDEO, RELACJA]
0

Cóż to był za mecz! Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały w piątym spotkaniu półfinałowym CCC Polkowice 67:59 i wywalczyły awans do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. Fantastyczne zawody rozegrała Marissa Kastanek, która rzuciła aż 34 punkty! Wrocławianki zanotowały niesamowity powrót, bowiem jeszcze pod koniec trzeciej kwarty przegrywały różnicą 13 "oczek".

2017-04-13 5540 Autor: Paweł Prochowski
Wrocławianie w komplecie wjechali do finału Srebrnego Kasku
0

Młodzi żużlowcy Betard Sparty Wrocław z powodzeniem przebrnęli przez turnieje eliminacyjne Srebrnego Kasku. Maksym Drabik wygrał z kompletem punktów w Krakowie, w tych samych zawodach Oskar Bober zajął czwarte miejsce, a Damian Dróżdż był szósty w turnieju w Ostrowie Wielkopolskim.

2017-04-13 2486 Autor: prochu
Nie ma mocnych na żużlowców Betard Sparty
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław nadal pozostają niepokonani w przedsezonowych sparingach. We wtorek wygrali na wyjeździe z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa 46:38 i było to już ich czwarte zwycięstwo z rzędu w meczach kontrolnych. Spotkanie zostało zakończone po 14 biegach ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

2017-04-12 3034 Autor: Paweł Prochowski
Impel rozpoczyna walkę o brązowy medal [ZAPOWIEDŹ]
0

Zaledwie trzy dni po przegranym półfinale z Grot Budowlanymi Łódź, Impel Wrocław rozpoczyna bój o brązowe medale mistrzostw Polski. Rywalkami Impelek będą siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów.

2017-04-12 2701 Autor: prochu
Ostatnia odsłona półfinałowych derbów [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarskie emocje w półfinale play-off Basket Ligi Kobiet sięgnęły zenitu. W środę we Wrocławiu odbędzie się piąty, decydujący o awansie do wielkiego finału mecz Ślęzy z CCC Polkowice. Początek o godzinie 19 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim. Zwycięzca zmierzy się o złoto z Wisłą Can-Pack Kraków.

2017-04-11 2372 Autor: prochu
Echa meczu Impelu: Zadecydowały niuanse
0

Impel Wrocław przegrał w poniedziałek półfinałową rywalizację z Grot Budowlanymi Łódź. W pierwszym spotkaniu Impelki przegrały 1:3, a w rewanżu prowadziły 2:1 i były na najlepszej drodze do doprowadzenia do złotego seta. Niestety w końcówce czwartej partii pogubiły się i ostatecznie o złoto zagrają łodzianki.

2017-04-11 2806 Autor: Paweł Prochowski