Arkadiusz Rusin: Rozsypaliśmy naszą defensywę
0

Ślęza Wrocław na własne życzenie przegrała w trzecim spotkaniu półfinałowym z CCC Polkowice 60:65. - W ostatniej kwarcie zagraliśmy bardzo słabo. Za godzinę wszystko wróci do normy - mówił na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2017-04-09 2325 Autor: prochu
Stadion Olimpijski oficjalnie otwarty! [GALERIA, VIDEO]
0

Największa inwestycja na lipcowe Igrzyska Sportów Nieolimpijskich - The World Games 2017 została ukończona. W sobotę prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz oficjalnie otworzył wyremontowany Stadion Olimpijski.

2017-04-09 3903 Autor: Paweł Prochowski
Biegnij Rickey, biegnij! Panthers bez litości dla Outlaws [GALERIA]
0

W rozegranym w sobotę meczu trzeciej kolejki Topligi drużyna Outlaws Wrocław przegrała u siebie z Panthers Wrocław 0:57.

2017-04-09 2849 Autor: prochu
Ślęza na własne życzenie przegrywa w Polkowicach [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały z CCC Polkowice w trzecim meczu półfinałowym Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki po 30 minutach prowadziły już dziesięcioma punktami, ale zagrały w czwartej kwarcie fatalnie i ostatecznie uległy rywalkom 60:65. W rywalizacji do trzech zwycięstw CCC prowadzi 2:1.

2017-04-09 2113 Autor: prochu
Druga z rzędu przegrana piłkarzy Ślęzy [RELACJA]
0

Ślęza Wrocław przegrała z Piastem Żmigród 0:1 w spotkaniu 21. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Była to już druga z rzedu porażka 1KS-u, bowiem przed tygodniem przegrał z Lechią Dzierżoniów 1:2.

2017-04-08 2443 Autor: prochu
Blokiem w Księżaka! Śląsk wygrywa pierwszy ćwierćfinał [RELACJA, GALERIA]
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali Syntex Księżak Łowicz 89:79 w pierwszym meczu ćwierćfinałówym drugiej ligi. Wynik nie do końca oddaje przebiegu gry, bowiem wrocławianie mieli zdecydowaną przewagę, a kluczem do ważnego zwycięstwa była postawa w obronie.

2017-04-08 4255 Autor: Paweł Prochowski
Druga strona medalu: Maciej Janowski (odc.1)
0

Druga strona medalu to cykl, w którym Andrzej Gliniak przepytuje wrocławskich (i nie tylko) sportowców o rzeczy, których nie mogliście wcześniej usłyszeć. Poznamy ich największe wady, lęki czy błędy życiowe. Dowiemy się również, w jakich sytuacjach kłamią oraz kiedy sami potrafią wybaczyć. Na pierwszy ogień (albo łuk) zdecydował się pójść Maciek Janowski, żużlowiec WTS Sparty Wrocław.

2017-04-08 4974 Autor: Andrzej Gliniak
Śląsk przegrywa w Krakowie. Koniec szans na górną ósemkę?
0

To nie tak miało być. Śląsk Wrocław przegrał z Cracovią 0:1 i ma już tylko cień szansy na awans do najlepszej ósemki w Ekstraklasie. Wszystko wskazuje na to, że drugi rok z rzędu wrocławian czeka walka o utrzymanie miejsca w lidze.

2017-04-07 2715 Autor: daf, ŁM
Walka o finał Basket Ligi Kobiet przenosi się do Polkowic [ZAPOWIEDŹ]
0

Zapowiada się niezwykle gorący koszykarski weekend. W sobotę i niedzielę (oba mecze o godzinie 19) Ślęza będzie walczyć w Polkowicach z CCC o awans do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. Na razie w rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 1:1.

2017-04-07 2330 Autor: prochu