Siedem medali wrocławian na mistrzostwach Polski w judo
0

Wielki sukces wrocławskich judoków! Sportowcy reprezentujący cztery kluby ze stolicy Dolnego Śląska - AZS AWF, Śląsk, Juvenia i Gwardia - indywidualnie wywalczyli na opolskich Mistrzostwach Polski Seniorów sześć medali. Ponadto, w rywalizacji drużynowej, zawodniczki AZS AWF Wrocław zajęły drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

2017-09-27 6662 Autor: prochu
Śląsk: wpływy z biletów trafią wreszcie do kasy klubu
0

W Śląsku Wrocław jest coraz normalniej. Właśnie ustalono, że cały wpływ za sprzedane bilety na mecze, będzie trafiał do kasy klubu. Dotąd WKS musiał się dzielić, ze spółką Wrocław 2012, która zarządza stadionem.

2017-09-26 10816 Autor: Marcin Torz
Huśtawka nastrojów i ważne zwycięstwo piłkarzy Ślęzy [RELACJA]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław odnotowali kolejne ważne zwycięstwo w trzeciej lidze. Po fantastycznej końcówce spotkania wrocławianie pokonali Ruch Zdzieszowice 3:2. Gole dla 1KS-u zdobyli Maciej Firlej, Jakub Bohdanowicz i Oskar Małecki.

2017-09-26 5934 Autor: prochu / slezawroclaw.pl
Impel trenował z Dresdner SC. Marek Solarewicz: To idealna okazja do nauki
0

Za siatkarkami Impelu Wrocław kolejny etap przygotowań do nowego sezonu. W sobotę podopieczne Marka Solarewicza zakończyły wspólne treningi z niemieckim Dresdner SC. Zwieńczeniem współpracy był sparing wygrany przez Niemki 3:1. - Wspólne zajęcia i mecz pozwoliły nam zdobyć mnóstwo cennego doświadczenia - mówi szkoleniowiec wrocławskiego zespołu.

2017-09-26 6551 Autor: prochu
Młodzi wrocławianie zagrali w Brzegu Dolnym.
0

Młodzi wrocławianie zagrali w Brzegu Dolnym. "To była mała ekstraklasa"

Młodzieżowe zespoły Śląska Wrocław i FC Wrocław Academy wzięły udział w I edycji turnieju piłkarskiego MicoCup, który rozgrywany był w Brzegu Dolnym. Piłkarze WKS-u zajęli ósme miejsce w końcowej klasyfikacji, a drugi z wrocławskich zespołów był piąty. Zawody zakończyły się zwycięstwem Pogoni Szczecin.

2017-09-26 6406 Autor: prochu
Ponad pięćset osób wzięło udział w finale Akademii Zdrowia Santandera
0

W sobotę w Parku Południowym we Wrocławiu odbył się Finał Akademii Zdrowia Santandera. W ramach projektu przez siedemnaście tygodni w 26 miejscowościach w całej Polsce odbywały się bezpłatne treningi nordic walking pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zwieńczenie tegorocznej edycji zgromadziło ponad 500 miłośników nordic walking i biegania.

2017-09-26 6086 Autor: prochu
Wielki sukces, choć nie wszystko się udało. W Warszawie podsumowano The World Games 2017
0

– To jedno z najważniejszych wydarzeń w historii polskiego sportu. Mam nadzieje, że tego typu imprezy będą coraz częściej gościły w naszym kraju – powiedział wiceminister sportu Jan Widera w czasie podsumowania The World Games 2017, które miało miejsce w Warszawie w Polskim Komitecie Olimpijskim.

2017-09-26 6405 Autor: Michał Hernes
A było tak blisko... Betard Sparta Wrocław zremisowała z Unią Leszno i straciła mistrzostwo Polski
0

Ten mecz pozostanie w pamięci kibiców żużla we Wrocławiu na długo. W rewanżowym spotkaniu finału PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław zremisował z FOGO Unią Leszno 45:45 i została wicemistrzem Polski. Losy zwycięstwa, a wraz z nim tytułu mistrzowskiego, ważyły się do ostatniego wyścigu w tym meczu.

2017-09-24 8065 Autor: mh, Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Ślęza najlepsza w turnieju Wrocławska Iglica
0

Koszykarki Ślęzy z przytupem zakończyły serię towarzyskich gier przed nowym sezonem. W ostatnim spotkaniu w ramach turnieju Wrocławska Iglica – Memoriał Teresy Kępki-Swędrowskiej mistrzynie Polski pokonały czeski Basketball Nymburk 111:51.

2017-09-24 5799 Autor: mh
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi i Podciąganiu na Drążku [ZDJĘCIA]
0

Sobotnie zawody miały charakter ogólnopolski i każdy mógł spróbować w nich swoich sił.

2017-09-24 7179 Autor: Wojciech Bolesta