Michalina Ziółkowska rozpoczęła sezon startem na Cyprze
0

Michalina Ziółkowska - zawodniczka Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team - w ramach przygotowań do mistrzostw Europy w maratonie kolarskim MTB pojechała na Cypr, aby wziąć udział w wyścigu etapowym SHC Cyprus Sunshine Cup. Wyścig był bardzo silnie obsadzony, a na trasie nie zabrakło mistrzyń olimpijskich oraz świata. Wrocławianka ostatecznie uplasowała się na 23. pozycji w klasyfikacji kobiet.

2018-03-08 2576 Autor: prochu
Śląsk Wrocław poszukuje następców Jakuba Słowika i Jakuba Wrąbla
0

Kolejny nabór w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Tym razem okazję do sprawdzenia swoich umiejętności będą mieli bramkarze z roczników 2002-2008, którzy chcą kontynuować karierę przy Oporowskiej. Dzień bramkarski odbędzie się w piątek, 23 marca. Czy doczekamy się kolejnych talentów na miarę Jakuba Słowika czy Jakub Wrąbla?

2018-03-07 3167 Autor: prochu
Sukces wrocławskiej studentki podczas mistrzostw Polski w slalomie narciarskim w Zakopanem
0

Iwona Kohut z wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego zwyciężyła w finale slalomu narciarskiego Akademickich Mistrzostw Polski w Zakopanem. Dla wrocławskiej studentki to drugi medal tegorocznych AMP - wcześniej zdobyła srebro w slalomie gigancie.

2018-03-07 2823 Autor: prochu
Kolejna przeprowadzka 1KS-u. Ślęza w marcu będzie grała przy Sztabowej
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław swoje marcowe spotkania w III lidze rozegrają na stadionie przy ulicy Sztabowej. Obiekt, gdzie dotychczas wrocławianie rozgrywali swoje mecze - stadion Oławka na Niskich Łąkach, będzie bowiem przechodził renowację murawy.

2018-03-07 2323 Autor: prochu
Dolny Śląsk nagradza wrocławskich lekkoatletycznych mistrzów świata [ZDJĘCIA]
1

Doskonałe występy polskich lekkoatletów podczas Halowych Mistrzostw Świata w angielskim Birmingham dały Biało-Czerwonym znakomite trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej. Polacy wrócili z Anglii z pięcioma krążkami, a w złotej sztafecie 4 x 400 metrów biegło trzech zawodników wrocławskich klubów. W środę marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski wraz z wicemarszałek Iwoną Krawczyk nagrodzili lekkoatletycznych mistrzów.

2018-03-07 3629 Autor: prochu
Ślęza zakończyła maraton spotkań ligowych.
3

Ślęza zakończyła maraton spotkań ligowych. "Ciężko było znaleźć czas na trenowanie"

Koszykarki Ślęzy Wrocław w sobotę pokonały na wyjeździe Enea AZS Poznań i zakończyły swój mały maraton meczów ligowych. Podopieczne Arkadiusza Rusina w ciągu niespełna dwóch tygodni rozegrały pięć spotkań, z których wygrały cztery. - Ciężko było znaleźć czas na trenowanie - przyznał po meczu w Poznaniu szkoleniowiec 1KS-u.

2018-03-06 2822 Autor: prochu
Wrocławskie studentki z medalami na Akademickich Mistrzostwach Polski w slalomie gigancie
0

Iwona Kohut z wrocławskiej AWF i reprezentująca Uniwersytet Medyczny Wiktoria Gubiec wywalczyły medale podczas Akademickich Mistrzostw Polski w slalomie gigancie. Kohut podczas imprezy odbywającej się na stoku Harenba w Zakopanem wywalczyła srebro, a Gubiec zajęła trzecie miejsce.

2018-03-06 2678 Autor: prochu
KSW 43: Damian Janikowski i Michał Andryszak poznali rywali
2

Znamy nazwiska kolejnych wojowników, którzy w kwietniu wystąpią na wrocławskiej gali KSW 43. Rywalem Damiana Janikowskiego będzie Brytyjczyk Yannick Bahati, a z Michałem Andryszakiem zawalczy kolejny reprezentant Wielkiej Brytanii, Phil de Fries.

2018-03-06 3391 Autor: prochu
Panthers Wrocław zagrają z Hard Rock Cafe
1

Hard Rock Cafe to marka, którą zna cały świat. W marcu pozna ją także Wrocław, bo restauracja otworzy swój lokal przy Rynku, ale także okazję do jej poznania będą mieli fani futbolu amerykańskiego, bowiem marka została sponsorem mistrza Polski, Panthers Wrocław.

2018-03-06 2685 Autor: prochu
Walka w jednym secie to za mało. Impel przegrywa z Budowlanymi Łódź
0

Siatkarki Impelu Wrocław próbowały stawić czoła wyżej notowanemu zespołowi Budowlanych Łódź, ale potrafiły to zrobić jedynie w pierwszym secie. Wrocławianki partię otwarcia przegrały do 22, ale w dwóch kolejnych setach wicemistrzynie Polski były już zdecydowanie lepsze - wygrały do 10 i do 14. Mimo tej porażki Impelki nadal pozostają na dziesiątym miejscu, ostatnim gwarantującym pewne miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet.

2018-03-05 2440 Autor: prochu