Bilety na inaugurację sezonu żużlowego dopiero po świętach
0

PGE Ekstraliga poinformowała w czwartek, że dopiero w poświąteczny wtorek - 3 kwietnia - zadecyduje, czy inauguracyjna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej, zaplanowana na weekend 7-8 kwietnia, dojdzie do skutku. W związku z tym sprzedaż biletów na mecz Betard Sparty z Unią Leszno ruszy dopiero tego dnia.

2018-03-13 3116 Autor: prochu
Jest szansa, że Śląsk wreszcie zmieni właściciela
4

Czy Śląsk wreszcie zmieni właściciela? Jest na to szansa. Ustaliliśmy, że miasto znowu rozmawia z biznesmenem, Grzegorzem Ślakiem.

2018-03-13 7533 Autor: Marcin Torz
We Wrocławiu rządzi Forza! Lider zdecydowanie lepszy od Śląska [ZDJĘCIA]
1

Szczypiorniści Forzy Wrocław pewnie wygrali ze Śląskiem w derbowym starciu drugiej ligi piłki ręcznej. Lider tabeli nadawał ton rywalizacji od pierwszych minut i zasłużenie zwyciężył 31:22.

2018-03-12 2925 Autor: prochu
Kapitalna obrona Ślęzy w Lublinie.
5

Kapitalna obrona Ślęzy w Lublinie. "Zwycięstwo dała nam pierwsza połowa"

Ślęza Wrocław w niedzielę pewnie pokonała Pszczółkę Lublin 65:52. O cennej wygranej zadecydowała pierwsza połowa, w której wrocławianki pozwoliły rywalkom zdobyć zaledwie 20 "oczek". - Mieliśmy wreszcie cały tydzień na to, by przygotować się pod naszego przeciwnika. Było to widać na parkiecie - mówi szkoleniowiec Ślęzy Arkadiusz Rusin.

2018-03-12 2438 Autor: prochu
Sportowe Podsumowanie Oraz Rozmowa Tygodnia #16 - Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk (lekkoatletyka) [WIDEO]
0

Gośćmi Damiana Filipowskiego w kolejnym odcinku Sportowego Podsumowania Oraz Rozmowy Tygodnia są Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk, złoci medaliści Halowych Mistrzostw Świata w sztafecie 4 x 400 metrów. W programie ponadto materiał o piłkarzach i koszykarzach Śląska, koszykarkach Ślęzy i siatkarkach Impelu Wrocław. #SPORT

2018-03-12 2460 Autor: prochu, daf, Mariusz Huk
Nabór walczaków i twardzieli. Rugby Wrocław ogłasza wiosenną rekrutację
0

Klub Rugby Wrocław ogłasza wiosenną rekrutację do swoich zespołów. Poszukiwane są osoby lubiące sport i twardą walkę, a nabór prowadzony jest do trzech grup wiekowych - juniorów młodszych (13+), juniorów (15+) i seniorów (18+).

2018-03-12 3058 Autor: prochu
Widowiskowa odmiana futbolu. Trwają zapisy do mistrzostw Wrocławia w bubble soccer
0

W ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia - już drugi rok z rzędu - odbędą się zawody w nietypowej odmianie piłki nożnej, jaką jest bubble soccer. Termin zgłoszeń upływa 15 marca.

2018-03-12 2953 Autor: prochu
Dołącz do mistrzów Polski! Kosynierzy zapraszają na treningi
0

Pięciokrotni - i aktualni - mistrzowie Polski w lacrosse rekrutują! Wrocławscy Kosynierzy zapraszają wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w "najszybszym sporcie na dwóch nogach", jak bywa nazywany lacrosse.

2018-03-12 2896 Autor: prochu
Znakomita seria piłkarzy 1KS-u przerwana. Stal wywozi z Wrocławia trzy punkty
1

Piłkarze Ślęzy Wrocław przegrali na inaugurację ligowej wiosny ze Stalą Brzeg 2:3. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego musieli gonić wynik, dwukrotnie doprowadzali do wyrównania, ale już w doliczonym czasie gry rywale strzelili decydującego gola, kiedy najlepszy strzelec Stali - Marcin Nowacki - wykorzystał rzut karny.

2018-03-11 2367 Autor: prochu
Bezradna Pszczółka. Świetny mecz i ważne zwycięstwo koszykarek Ślęzy [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław pokonała na wyjeździe Pszczółkę Polski Cukier AZS Lublin 65:52 w spotkaniu 22. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Mistrzynie Polski od drugiej kwarty kontrolowały przebieg spotkania i odnotowały bardzo istotne zwycięstwo. Na uwagę zasługuje także postawa w obronie wrocławianek - w pierwszej połowie zatrzymały rywalki na 20 "oczkach", a w całym meczu dały sobie rzucić zaledwie 52 punkty.

2018-03-11 3984 Autor: prochu