Koszmar obrońcy Śląska. Wojciech Golla nie zagra przez pół roku!
0

Sprawdził się najczarniejszy scenariusz. Śląsk Wrocław poinformował, że kluczowy środkowy obrońca drużyny Wojciech Golla uszkodził więzadła krzyżowe przednie w kolanie. Oznacza to dla niego sześciomiesięczny rozbrat z futbolem.

2020-01-28 2422 Autor: Bartosz Królikowski
Początek dla Ślęzy, końcówka i zwycięstwo dla Artego. Ślęza przegrywa u siebie [RELACJA]
0

W meczu 15. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław przegrała z Artego Bydgoszcz. Wrocławiankom udało się odrobić 16 punktów straty, ale to nie wystarczyło do sięgnięcia po zwycięstwo

2020-01-28 1517 Autor: ah
Z ziemi włoskiej do Wrocławia. Filip Raicević nowym napastnikiem Śląska
0

Kibice długo musieli czekać, ale lepiej późno niż wcale. Czarnogórski napastnik Filip Raicević oficjalnie dołączył do zespołu Śląska Wrocław. Zawodnik przybył do Wrocławia na zasadach wypożyczenia z włoskiego AS Livorno.

2020-01-27 2123 Autor: Bartosz Królikowski
Napastnik na testach medycznych. Śląsk blisko wyczekiwanego transferu
0

Piłkarski Śląsk Wrocław oficjalnie poinformował, że testy medyczne w klubie przechodzi napastnik Filip Raicević. Pochodzący z Czarnogóry zawodnik, pierwszą połowę bieżącego sezonu spędził we włoskim drugoligowcu AS Livorno.

2020-01-27 1472 Autor: Bartosz Królikowski
W tej dziwnie brzmiącej miejscowości kibicują Śląskowi. Ktoś zamówił koszulkę Płachety do…
0

Śląsk Wrocław to bezsprzecznie jeden z największych polskich klubów piłkarskich, który swoich kibiców ma nie tylko we Wrocławiu, ale i na całym świecie. Rzeczą normalną jest, że fani mieszkający zagranicą, muszą zamawiać sobie gadżety klubowe, jeśli chcą je mieć. Jednak kibic „Trójkolorowych” mieszkający w Walii, zamówił koszulkę Przemysława Płachety do miejscowości, której nazwa przejdzie do historii klubowych przesyłek.

2020-01-26 4518 Autor: Bartosz Królikowski, bas
Piorunująca końcówka Śląska! Wrocławianie wygrywają z Kingiem
1

Po trzech wyrównanych kwartach, w szczeciński parkiet uderzył zielony piorun. Dzięki znakomitej ostatniej kwarcie koszykarze Śląska Wrocław wygrali na wyjeździe z zespołem King Szczecin 92:77. Było to już trzecie z rzędu zwycięstwo wrocławian.

2020-01-26 1805 Autor: Bartosz Królikowski
Śląsk dokończy zgrupowanie w niepełnym składzie
0

Piłkarski Śląsk Wrocław oficjalnie poinformował, że dwóch zawodników w trybie przyspieszonym zakończy swój udział w zgrupowaniu w cypryjskiej Ayia Napie. Tymi graczami są środkowy obrońca Wojciech Golla i środkowy pomocnik Michał Chrapek.

2020-01-25 1883 Autor: Bartosz Królikowski
Pierwsze zwycięstwo Śląska Wrocław w 2020 roku
0

Po remisie i porażce, przyszedł triumfu czas. Piłkarze Śląska Wrocław wygrali mecz sparingowy w Larnace z rosyjskim FC Ufa 1:0. Odnieśli zatem pierwsze zwycięstwo w zimowym okresie przygotowawczym, a zarazem w całym 2020 roku.

2020-01-25 1798 Autor: Bartosz Królikowski