Mecz

The Crew zdemolowali swoich przeciwników z Warszawy w ostatnim spotkaniu ligowym.
0

PLFA: Czas na Steelers

Czy Zagłębie Steelers będzie dla wrocławskiej eikipy bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Warsaw Eagles.

2010-04-06 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Niesamowity rzut trzypunktowy Michała Witkowskiego w ostatniej sekundzie spotkania z Greno zagwarantował zespołowi Łże Elity zwycięstwo.
0

Gigawat WRONBA: TST Kogeneracja lepsza od Hesu

W miniony weekend doszło do spotkania, które mogło stać się wielki rewanżem za mecz finałowy ostatniego sezonu Gigawat Wronby kiedy to TST Kogeneracja zmierzyła sie z zespołem Hes. Jednak i tym razem górę wzięło doświadczenie graczy Kogeneracji, którzy zwyciężyli 65:43.

2010-03-29 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Piotr Nowakowski dołączył do zespołu Kocuła Team w obecnym sezonie - jednak jego nowy zespół przegrał już drugie spotkanie w obecnych rozgrywkach.
0

Gigawat WRONBA: Kocuła Team znów pokonany

Trzecia kolejka ligi Gigawat WRONBA przyniosła kolejne zaskakujące rozstrzygnięcia - już drugiej porażki doznał zespół Kocuła Team, który jeszcze niedawno typowany był jako jeden z faworytów rozgrywek.

2010-03-26 00:00 Autor: Piotr Kolisko
W tym sezonie The Crew nie zagra na Stadionie Olimpijskim.
1

Nowe areny sportowych wydarzeń

Wrocławskie drużyny w nadchodzącym sezonie zagrają na nowych obiektach.

2010-03-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Katarzyna Mroczkowska była ''wielką nieobecną'' podczas turnieju w Dreźnie.
0

Siatkówka: Porażki w Dreźnie

Siatkarkom Impelu Gwardii Wrocław nie udało się wygrać choćby seta podczas turnieju Final Four Challenge Cup rozgrywanego w Dreźnie.

W spotkaniu inauguracyjnym sezonu PLFA I wrocławianie zmierzą się z Husarią Gryfino.
0

PLFA: Devils gromią rywali

Na kilka dni przed inauguracją rozgrywek PLFA I zawodnicy Devils Wrocław imponują dobrą dyspozycją.

2010-03-22 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Piłkarze WKS-u zapowiadają walkę o każdą piłkę w spotkaniu z Legią Warszawa.
0

Piłka nożna: Śląsk gra w Warszawie

Spotkanie z Legią będzie dla zespołu Ryszarda Tarasiewicza szansą na przerwanie serii porażek.

2010-03-19 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Zacięta rywalizacja i walka o każy punkt najlepiej charakteryzują rozgrywki siatkarskie organizowane  prze cykl Otwartych Mistrzostw Wrocławia.
0

OMW: Siatkarski weekend

Kolejne siatkarskie mecze cyklu OMW odbędą się już w sobotę i niedzielę.

0

Piłka nożna: Rusza Spartan Cup

Spartan Cup - to wrocławska liga amatorów piłki nożnej.

2010-03-17 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Zdobycie już jednego punktu w pojedynku z Centrostalem pozwoli zespołowi Gwardii na awans na ósme miejsce w tabeli PlusLigi Kobiet.