W środę rozegrane zostanie spotkanie 7. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet pomiędzy CCC Polkowice i Ślęzą Wrocław. Choć zdecydowanym faworytem konfrontacji są polkowiczanki, w obozie Ślęzy panują bojowe nastroje.

2020-12-02 07:00 Autor: ah
Gdyńska armada za mocna dla Ślęzy Wrocław
0

W meczu 9. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław przegrała z VBW Arką Gdynia. Po dobrym początku wrocławianki nie były w stanie przeciwstawić się sile ognia zespołu z Gdyni.

2020-11-26 18:45 Autor: ah
Ślęza Wrocław bez strachu przed meczem z ligowym hegemonem
0

W środę, w meczu 9. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław podejmie we własnej hali zespół Arki Gdynia. Przed żółto-czerwonymi najtrudniejsze zadanie, bowiem gdynianki nie przegrały ligowego meczu od początku sezonu 2019/2020.

2020-11-25 06:00 Autor: ah
Nieprawdopodobny comeback gospodyń. Ślęza przegrywa w Bydgoszczy
0

Ślęza Wrocław przegrała w meczu 8. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet z Basketem 25 Bydgoszcz. Wrocławianki na osiem minut przed końcem prowadziły 17 punktami.

2020-11-22 20:33 Autor: ah
Nieudany wyjazd na Pomorze. Druga porażka Ślęzy w tym sezonie [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław zanotowały drugą porażkę w sezonie, przegrywając z DGT AZS Politechniką Gdańską w meczu 6. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet.

2020-11-01 14:47 Autor: ah
Ostatni sprawdzian koszykarek Ślęzy przed przerwą na kadry
0

W sobotę w Gdańsku rozegrane zostanie spotkanie 6. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Koszykarki Ślęzy Wrocław zmierzą się na wyjeździe z miejscową DGT AZS Politechniką.

2020-10-31 03:07 Autor: ah
Fatalna trzecia kwarta zadecydowała o przegranej. Ślęza przegrywa w Sosnowcu [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław poniosły pierwszą porażkę w sezonie 2020/2021, ulegając w wyjazdowym meczu CTL Zagłębiu Sosnowiec 76:79. O losach spotkania przesądziła wysoko przegrana trzecia kwarta.

2020-10-29 16:50 Autor: ah
Osłabiona Ślęza Wrocław odrabia zaległości w Sosnowcu [ZAPOWIEDŹ]
0

W środę w Sosnowcu odbędzie się zaległy mecz 1. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Gospodynie, CTL Zagłębie Sosnowiec, zmierzą się z koszykarkami Ślęzy Wrocław. Przed żółto-czerwonymi kolejne trudne starcie.

2020-10-27 16:11 Autor: ah
Niepotrzebne nerwy, potrzebne zwycięstwo Ślęzy Wrocław
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały Eneę AZS Poznań w meczu 5. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki w okrojonym składzie w drugiej połowie musiały drżeć o wynik.

2020-10-25 16:09 Autor: ah
Ślęza potrzebuje punktów i powalczy o nie z Eneą AZS-em Poznań
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław w sobotę zmierzą się w meczu 5. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet z Eneą AZS-em Poznań. Wrocławianki będą musiały zagrać lepiej niż przed tygodniem, jeżeli liczą na zwycięstwo.

2020-10-24 14:53 Autor: ah