Wiadomości
Będzie się korkować na dwóch wlotach do miasta. Drogowcy sprawdzają urządzenia w jezdni, które ważą pojazdy
Ulica Średzka to wlot do Wrocławia od strony Środy Śląskiej
Na środę, 11 czerwca, w godzinach pozaszczytowych zaplanowano przegląd wag do preselekcyjnego ważenia pojazdów w ruchu, zamontowanych na jezdniach wlotowych ulic Żmigrodzkiej i Średzkiej.
Zobacz także
– Kontrola stanu technicznego okablowania znajdującego się pod płytą wymaga dobrego oświetlenia, dlatego prace te nie będą wykonywane w godzinach nocnych – tłumaczą pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
– Podczas prac konserwacyjnych ruch kołowy będzie ograniczony (wagi są zamontowane tylko na jezdniach wlotowych) do jednego pasa. Przepraszamy za utrudnienia – tłumaczą drogowcy.
Przegląd wagi na ulicy Żmigrodzkiej (lokalizacja przy Paprotnej) odbędzie się w godzinach od 9 do 12. Przegląd wagi na ulicy Średzkiej (lokalizacja w sąsiedztwie Woronowieckiej) odbędzie się w godzinach 20 - 21.
Tagi: ulica średzka, ulica żmigrodzka, ważenie pojazdów, waga, zdium, drogowcy, utrudnienia w ruchu, kontrola stanu technicznego
Zobacz także
Komentarze (1):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Wrocław 30 lat temu. Na tych zdjęciach nie poznasz swojego miasta!
54998 -
Wielka ewakuacja we Wrocławiu. Wszystko przez potężną bombę lotniczą [LISTA ULIC]
51913 -
Internet drwi z Wrocławia. Zobacz najnowsze memy. Oto, jak nas widzą...
49398 -
Wrocław: na czas trwania akcji ratowników wstrzymano ruch tramwajów
46688 -
Brawurowy pościg za Ukraińcami przez środek miasta. Pędzili chodnikiem, ludzie uciekali w panice
40282
Najczęściej komentowane
-
Obejście przepisów wyborczych przez PiS czy informacja dla mieszkańców?
3 -
Pożar ciężarówki z chemikaliami na A4. Trasa w stronę granicy zablokowana
3 -
Karambol na A4! Po ciężarną pasażerkę osobówki przyleciał LPR
2 -
Wrocław: Karambol na AOW. Jedna osoba poszkodowana
2 -
Korek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Dwie osoby ranne w wypadku
2
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~JaŚ 2014-06-11
13:24:57
To te wagi kiedykolwiek działały ?