Wiadomości

Karambol na wyjeździe z Wrocławia. Zderzyło się siedem aut [ZDJĘCIA]

2018-12-01, Autor: mgo

W sobotę, po godz. 13, na ulicy Krzywoustego, przy wyjeździe z miasta, za centrum handlowym Korona,.zderzyło się siedem samochodów osobowych. Nie ma rannych, ale są utrudnienia w ruchu.

Reklama

Do zderzenia doszło na moście Krzywoustego, w kierunku wyjazdu z Wrocławia. W kolizji wzięło udział aż siedem pojazdów. Na miejscu interweniuje policja. Nikt nie został poszkodowany, ale kierowcy muszą się liczyć ze zwężeniem drogi.

Wcześniej, na obwodnicy Leśnicy, w okolicy mostu Ratyńskiego, zzderzyły się trzy samochody. Cztery osoby trafiły do szpitala.

- Dziś notujemy wzrost liczby stłuczek w mieście. Przyczyną jest pogorszenie warunków jazdy, do których niestety nie wszyscy kierowcy się dostosowują. Na przykład nie przestrzegają bezpiecznej odległości między pojazdami, a że jest ślisko, droga hamowania się wydłuża - mówi Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.

Sporo kolizji także na podwrocławskich trasach szybkiego ruchu, w tym na autostradowej obwodnicy i S8. Szczegóły tutaj.

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.