Biznes

Kolejny hotel gotowy na EURO 2012

2009-11-12, Autor: Maciek Raińczuk
Już w sobotę pierwsi goście odwiedzą świeżo przygotowane pokoje Hotelu The Granary na ulicy Menniczej zaaranżowanego w dawnym spichlerzu zbożowym. Na klientów czeka 47 luksusowych apartamentów, 2 sale spotkań, siłownia, sauna i jacuzzi.

Reklama

 

W 2000 roku XVI-wieczną słodownię władze miasta użyczyły na 40 lat Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków. Po remoncie miała się tam mieścić nowa siedziba służb konserwatorskich, jednakże okazało się, że na inwestycję nie ma funduszy i w 2003 roku spichlerz wrócił do miasta.

 

Firma Star Group Poland zakupiła jego zrujnowane pozostałości w 2005 r. i zdecydowała, że przekształci ten historyczny obiekt w hotel butikowy.

 

W Hotelu Granary znajduje się 47 apartamentów rozlokowanych na 3 piętrach. Wszystkie prezentują wysoki standard, jednakże różnią się wielkością i wystrojem.

 

Pokoje umiejscowione na najwyższym poziomie składają się z dwóch części połączonych schodami. Oprócz sypialni i części sanitarnej, posiadają specjalnie przygotowaną część konferencyjną wraz z aneksem kuchennym.

 

 

Jak dowiedzieliśmy się od obsługi hotelu pierwsi goście zarezerwowali już pokoje i wprowadzą się do nich w sobotę.

 

 

> Jako pierwsi we Wrocławiu mamy zdjęcia wnętrz hotelu! Zobacz galerię!

 

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~ 2009-11-13
  13:39:00

  0 0

  Bardzo sympatyczna wiadomość !
  Tylko, na miłość boską...
  Co ma wspólnego - otwarcie hotelu z Euro 2012 ?

  Wszyscy dostali Kota !
  /

 • ~ 2009-11-17
  11:14:46

  0 0

  Jak to co ma wspólnego... Przecież brakuje bazy noclegowej we Wrocławiu zwłaszcza na Euro 2012, wiele się mówiło i Urząd Miasta inicjował działania mające stymulować budowę hoteli na Euro a ten powyżej to jeden z nich... Budowa hoteli, bazy noclegowej to jeden z ważniejszych punktów przygotowań do Euro, czy tak trudno zrozumieć teraz ten związek otwarcia kolejnego hotelu z Euro 2012...? Kota to można dostać czytając komentarze ludzi, którym Euro kojarzy się tylko z piłką...

 • ~ 2010-06-11
  13:03:47

  0 0

  Bardzo dob ry hotel i myślę, że w czasie Euro będą tam mieszkali najbardziej znamienici goście lub najlepsze drużyny. Super! W końcu Wrocław ma hotwel z prawdziwego zdarzenia!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.