Wiadomości

Nawet 60 tys. aut dziennie. To najbardziej ruchliwe ulice we Wrocławiu!

2023-09-03, Autor: r

Wiecie, że przez najbardziej ruchliwe miejsca we Wrocławiu przejeżdża w ciągu jednej doby nawet 60 tysięcy pojazdów? Przejrzeliśmy wyniki badań ruchu w mieście. Gdzie ruch jest największy?

Reklama

10 miejsc we Wrocławiu, gdzie ruch jest największy - zobacz [KLIKNIJ]

Są we Wrocławiu takie miejsca, przez które nawet w środku nocy przejeżdża po kilkaset samochodów na godzinę. Nic dziwnego, że w czasie szczytu komunikacyjnego te liczby idą już w tysiące, a jazda zamienia się w postój. Najnowsze kompleksowe badania ruchu we Wrocławiu pochodzą wprawdzie sprzed pięciu lat, ale od tego czasu w mieście niewiele się zmieniło - w mieście nie powstały ani nowe drogi, ani też wrocławianie masowo nie przesiedli się do komunikacji miejskiej. 

10 miejsc we Wrocławiu, gdzie ruch jest największy - zobacz [KLIKNIJ]

Oceń publikację: + 1 + 11 - 1 - 8

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Vis 2023-02-15
  15:48:51

  4 0

  A już za 2-3 lata jak włączą do Karkonoskiej obwodnicę wschodnią (realizując ostatni brakujący kawałek przez Wysoką), ruch na Karkonoskiej jeszcze się powiększy...

  Tymczasem skrzyżowanie ze Zwycięską i Jeździecką to armageddon (nie tylko dla kierowców: ale i pasażerów MPK, rowerzystów i pieszych)

  Kiedyś był pomysł estakady rozwiązującej problem skrzyżowania - obecnie ratusz na ten temat milczy. Może warto dowiedzieć się, kto planuje zająć się główną arterią wjazdową miasta, oddając głos w kolejnych wyborach...

 • ~Maciek_Breslau 2023-09-03
  23:27:46

  3 3

  Vis- to zależy co kto zaproponuje, bo zbyt duże ilości aut ciężko coś zaradzić. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest utworzenie szybkiej kolei miejskiej, która byłaby remedium na zatory na Karkonoskiej.

 • ~1988 2023-09-04
  09:07:35

  0 0

  Takie remedium, jakie przez ludzi byłoby jego wykorzystanie....

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.