zamknij

Wiadomości

Newsweek: Zdrojewski najlepszym z ministrów Tuska

2010-12-20, Autor: bk
Bogdan Zdrojewski to najjaśniejszy punkt obecnego rządu. Z 248 posłów, które zapytał o to Newsweek niemal co czwarty (23,3 proc.) wskazał na byłego prezydenta Wrocławia jako najlepszego ministra w rządzie Donalda Tuska.

Reklama

Dziennikarze „Newsweeka” pytali o najlepszego i najgorszego ministra zdaniem posłów. Co ciekawe Zdrojewski wygrał głównie głosami opozycji: wskazało go 44 proc. pytanych posłów PiS, ponad 20 proc. z Lewicy i jedynie 6 proc. posłów PO. Można więc domniemywać, że wpływ na jego wysoką pozycję ma fakt, że kiero0wany przez niego resort nie budzi tak wielkich kontrowersji politycznych jak inne.

Kolejne miejsca w rankingu zajmują Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych oraz Cezary Grabarczyk, szef resortu infrastruktury, który chciał wprowadzić opłaty za przejazd autostradową obwodnicą Wrocławia i jest odpowiedzialny za chaos panujący na kolei.

Najgorszymi ministrami zdaniem posłów są: Ewa Kopacz (resort zdrowia), Jacek Rostowski, ministerstwo finansów oraz Bogdan Klich szef Ministerstwa Obrony Narodowej.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~ 2010-12-20 12:44:11

    Zdroju wymiata:p

    0 0
  • ~ 2010-12-21 00:32:53

    To był Prezydent! Zawsze można było do niego pójść na spotkanie! Słuchał wszystkich mieszkańców bez wyjątku, żył Wrocławiem! A teraz tylko wykreowanego gwiazdora mamy i cóż już nie tak łatwo dostać się do prezia tak jak do gwiazd! I tak jeszcze 4-lata będziemy żyć w zakłamaniu i będziemy manipulowani przez naszego dyktatora gwiazdora!

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na którym miejscu twoim zdaniem Betard Sparta zakończy sezon zasadniczy PGE Ekstraligi?


Oddanych głosów: 195