Wiadomości
Połamany pantograf i prace torowe
Fot. ilustracyjne/archwium
W piątek, ok. godz. 18, połamał się pantograf w tramwaju, jadącym ulicą Olszewskiego. Wieczorem na ulicy Piłsudskiego były natomiast prowadzone prace torowe.
W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii 1,2, 4 i 10 kursowały skróconą trasą do pętli zoo. MPK rozwoziło pasażerów autobusami „za tramwaj” w relacji Wystawowa – Bartoszowice. Utrudnienia zakończyły się, a tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Zobacz także
Z powodu prac torowych na ulicy Piłsudskiego jadące w stronę Dworca Głównego tramwaje linii 0P, 2, 5, 11, 15, 31 i 32 kursowały objazdem. Remont torowiska rozpoczął się ok. godz. 19, a zakończył po godz. 20.
Tagi: połamany pantograf, utrudnienia, tramwaje, objazdy, MPK, komunikacja zastępcza, pętla, zoo, Olszewskiego
Zobacz także
Komentarze (1):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Życzenia noworoczne na 2023 - gotowe do wysłania, naprawdę fajne życzenia na Nowy Rok
522140 -
Tak zmarł młody inżynier, którego martwego znaleziono w fosie we Wrocławiu. Są nowe infromacje
262126 -
Życzenia noworoczne 2023 - wyślij znajomym najlepsze życzenia noworoczne [31.12.2022 - 1.01.2023]
82509 -
Tak powstaje droga z Wrocławia do Czech. Otwarcie jeszcze w tym roku
66991 -
Życzenia noworoczne - bardzo fajne życzenia na rok 2023 - gotowe do wysłania [31.12.2022]
62889
Najczęściej komentowane
-
Wypadek na autostradzie A4. Zderzyły się trzy pojazdy
3 -
Wrocławski PiS jak kadra Michniewicza
3 -
Wrocław wśród najbardziej zakorkowanych miast świata
3 -
Oto miejsca na Dolnym Śląsku lepsze do życia niż Wrocław. Oto oficjalny ranking TOP 20 gmin regionu
3 -
Bezpartyjni Samorządowcy coraz bliżej parlamentu
3
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~~~Zet 2020-04-03
18:45:54
Dyr. MPK oraz Jacek Sutryk – najgorszy w historii Wrocławia prezydent – do DYMISJI za wyeksploatowanie taboru oraz torowisk aż do granic dewastacji!
Pedał [sam w mediach oznajmił, by tak do niego się zwracać!] "Sutek" tępiąc obrońców życia poczętego, próbujących uchronić od śmierci małe, bezbronne dzieci, promując dewiacje i sodomię, robiący "skok na kasę" (słynna afera ratuszowa), przyzwalając na katowanie patriotów, szykanujący kierowców, admirujący "joblistkę", która szkaluje i pluje na Naród Polski i Ojczyznę - pokazuje jakim jest "człowiekiem"! Czy aby to nie za zbyt duże wyzwanie dla niego? Swoim postępowaniem pokazuje, jakie ma sumienie, które powinno pomagać mu w odróżnianiu DOBRA od ZŁA!
Uważam, że jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM!