Wiadomości

Połamany pantograf i prace torowe

2020-04-03, Autor: mh

W piątek, ok. godz. 18, połamał się pantograf w tramwaju, jadącym ulicą Olszewskiego. Wieczorem na ulicy Piłsudskiego były natomiast prowadzone prace torowe.

Reklama

W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii 1,2, 4 i 10 kursowały skróconą trasą do pętli zoo. MPK rozwoziło pasażerów autobusami „za tramwaj” w relacji Wystawowa – Bartoszowice. Utrudnienia zakończyły się, a tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.

Z powodu prac torowych na ulicy Piłsudskiego jadące w stronę Dworca Głównego tramwaje linii 0P, 2, 5, 11, 15, 31 i 32 kursowały objazdem. Remont torowiska rozpoczął się ok. godz. 19, a zakończył po godz. 20.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
 • ~~~Zet 2020-04-03
  18:45:54

  44 0

  Dyr. MPK oraz Jacek Sutryk – najgorszy w historii Wrocławia prezydent – do DYMISJI za wyeksploatowanie taboru oraz torowisk aż do granic dewastacji!
  Pedał [sam w mediach oznajmił, by tak do niego się zwracać!] "Sutek" tępiąc obrońców życia poczętego, próbujących uchronić od śmierci małe, bezbronne dzieci, promując dewiacje i sodomię, robiący "skok na kasę" (słynna afera ratuszowa), przyzwalając na katowanie patriotów, szykanujący kierowców, admirujący "joblistkę", która szkaluje i pluje na Naród Polski i Ojczyznę - pokazuje jakim jest "człowiekiem"! Czy aby to nie za zbyt duże wyzwanie dla niego? Swoim postępowaniem pokazuje, jakie ma sumienie, które powinno pomagać mu w odróżnianiu DOBRA od ZŁA!
  Uważam, że jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.