0

Pewne zwycięstwo Śląska nad Zagłębiem Lubin

Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin 3:1 w wielkich derbach Dolnego Śląska. Piłkarze Oresta Lenczyka pewnie pokonali rywala, odnosząc pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na stadionie przy ul. Oporowskiej. Wygrana sprawiła, że Śląsk wreszcie opuścił strefę spadkową.

2010-10-31 2652 Autor: Łukasz Maślanka
Waldemar Sobota podpisał kontrakt ze Śląskiem w letnim oknie transferowym.
0

Waldemar Sobota zagra w Wiśle ?

Wisła Kraków rozważa sprowadzenie Waldemara Soboty - młodego piłkarza wrocławskiego Śląska.

2010-10-29 8341 Autor: Piotr Kolisko
1

Cristian Diaz już nie zagra

Fatalnie skończył się dla Cristiana Omara Diaza wtorkowy mecz z Legią Warszawa. Argentyńczyk doznał poważnej kontuzji i w rundzie jesiennej na murawie już go nie zobaczymy.

2010-10-28 2533 Autor: Łukasz Maślanka
Piotr Niedźwiedzki w spotkaniu z Księżakiem zapisał na swoim koncie 19 punktów jednak jego występ przerwała kontuzja.
1

WKK: Ofensywne popołudnie w Łowiczu

Wygrana nad Księżakiem i 105 punktów rzuconych na wyjeździe jedenastemu zespołowi ligi zamyka usta krytykom. Seria zwycięstw koszykarzy WKK Wrocław trwa a Łowicz nadal pozostaje znany głównie z kolorowych strojów ludowych i takiego też logotypu na kartonach mleka.

2010-10-28 3330 Autor: Piotr Kolisko
0

Lacrosse: Czekając na Grom

W kolejnym spotkaniu Ligi Lacrosse wrocławscy Kosynierzy będą starali się wygrać drugi mecz w obecnych rozgrywkach. Ich przeciwnikiem będzie zespół Gromu Warszawa.

2010-10-28 2980 Autor: Piotr Kolisko
Orest Lenczyk po powrocie na Oporowską ma do tej pory na koncie trzy remisy i jedną porażkę
1

Piłka nożna: pierwsza przegrana Lenczyka, 1:2 z Legią

Jeszcze osiem minut przed końcem meczu na stadionie przy Oporowskiej pachniało co najmniej dogrywką. Niestety, tylko przez chwilę. Śląsk Wrocław przegrał we wtorek z Legią Warszawa 1:2 i pożegnał się z Pucharem Polski.

2010-10-27 2840 Autor: Łukasz Maślanka
Duet zawodników KSB Wrocław odegrał kluczowe role podczas spotkań zgrupowania kadry w Ostravie.
0

KSB: Wrocławianie na zgrupowaniu reprezentacji Polski

Dwaja zawodnicy wrocławskiego zespołu KSB wzięli udział w zgrupowaniu kadry naszego kraju, które w ostatnich dniach zakończyło się w czeskiej Ostravie.

2010-10-26 3598 Autor: Piotr Kolisko, KSB
Od lewej: Jacek Grabowski, Marek Olesiewicz, Jerzy Łysiak
1

Siatkarki Gwardii i koszykarze WKK w jednej klasie

Tego jeszcze w Polsce nie było: młode siatkarki Gwardii i koszykarze WKK w jednej sportowej klasie licealnej. Od września 25 sportowców uczy się wspólnie w klasie I J w II Liceum Ogólnokształcącego na Parkowej.

2010-10-26 7203 Autor: bk
Tadeusz Socha nie wybiegnie dziś na murawę podczas spotkania z Legią Warszawa.
1

WKS: Personalna karuzela przy Oporowskiej

Po kolejnym jużremisie w obecnych rozgrywkach ligowych trener Orest Lenczyk zdecydował się na zmiany w meczowej osiemnastce przed zbliżajacym się spotkaniem z Legią Warszawa. Szukając optymalnego ustawienia nowy szkoleniowiec wrocławian wyłączył z powołanej osiemnastki graczy Vuka Sotirovicia.

2010-10-26 2690 Autor: Piotr Kolisko
0

Impel Gwardia Wrocław trzecia w Jarocinie

Impel Gwardia Wrocław w kolejnym przedsezonowym sprawdzianie zajęła trzecie miejsce podczas turnieju rozgrywanego w Jarocinie.

2010-10-26 2378 Autor: Piotr Kolisko