Mariusz Rumak: Morioka dał nam trochę spokoju
0

- Czasami trzeba żyć z porażką, a najważniejsze, co się zrobi następnego dnia - mówił na konferencji prasowej po meczu z Legią Warszawa (0:4) szkoleniowiec Śląska Mariusz Rumak.

2016-11-28 2183 Autor: red.
Arkadiusz Rusin: Pokazaliśmy dwa oblicza
0

- Być może wprowadziłem w drugiej połowie zbyt dużo rotacji i dziewczyny nie mogły złapać rytmu - mówił po meczu z Cosinus Widzewem Łodź szkoleniowiec Ślęzy Wrocław Arkadiusz Rusin. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi.

2016-11-28 2067 Autor: red.
Ślęza nie dała szans Widzewowi [RELACJA]
0

Kolejny mecz i kolejne bezapelacyjne zwycięstwo. W 9. kolejce Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy pokonały przed własną publicznością zespół Cosinus Widzew Łódź 76:58. To siódme zwycięstwo wrocławianek w tym sezonie, a szóste z rzędu. W tabeli zajmują drugie miejsce.

2016-11-28 3035 Autor: red.
Koszmarny mecz Śląska. Przegrał z Legią Warszawa aż 0:4! [RELACJA, DUŻO ZDJĘĆ]
3

Ten wynik można określić tylko jednym słowem: kompromitacja. Śląsk Wrocław został zdemolowany przez Legię Warszawa i przegrał aż 0:4. Wrocławianie aż trzy gole stracili w pierwszych siedmiu minutach gry! Śląsk zagrał w tym meczu beznadziejnie i w żaden sposób nie był w stanie stworzyć choćby cienia zagrożenia.

2016-11-27 6262 Autor: ŁM
Wrocławski rekord frekwencji parkrun pobity!
0

Tradycyjnie w sobotę na wałach przy Jazie Opatowickim odbył się bieg z cyklu parkrun Wrocław. Edycja zapowiadana jako bicie rekordu frekwencji zakończyła się ogromnym sukcesem, bowiem wystartowało w niej aż 139 uczestników!

2016-11-27 3439 Autor: red.
Impel znów przegrywa w Łodzi [RELACJA]
0

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały na wyjeździe z Budowlanymi Łódź 0:3. To pierwszy mecz Impelek w tym sezonie bez zdobyczy punktowej.

2016-11-27 2430 Autor: red.
Powiew Ligi Mistrzów we Wrocławiu! Śląsk zmierzy się z Legią Warszawa [ZAPOWIEDŹ]
0

Szykuje się świetny mecz we Wrocławiu. Śląsk podejmie Legię Warszawa - aktualnego mistrza Polski, uczestnika Ligi Mistrzów, a przede wszystkim zespół, który z tygodnia na tydzień dochodzi do siebie po kryzysie z początku sezonu. Oba zespoły mają taką sytuację w tabeli, że remis w tym meczu nikogo nie urządzi, dlatego zanosi się na twardą walkę o zwycięstwo, w której Śląsk wcale nie stoi na straconej pozycji.

2016-11-27 3137 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Mecz o koszykarski prymat we Wrocławiu [ZAPOWIEDŹ]
0

Po nieudanym starcie w rozgrywkach Pucharu Polski, koszykarze WKS-u wracają do zmagań ligowych. W 12. kolejce grupy D drugiej ligi dojdzie do kolejnych w tym sezonie derbów Wrocławia - Śląsk zagra z GimBasketem.

2016-11-26 2456 Autor: red.
Ślęza Wrocław wraca do gry - w niedzielę mecz z Widzewem [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwóch tygodniach przerwy koszykarki ekstraklasy wracają do rywalizacji. W niedzielę (27 listopada) o godz. 18:00 Ślęza zmierzy się przed własną publicznością z Cosinus Widzewem Łódź. Wrocławianki powalczą o szóste zwycięstwo z rzędu.

2016-11-26 2158 Autor: red.
Ostatnie dni zbiórki Patryka Matkowskiego na wyjazd do USA
0

Jeden z liderów Panthers Wrocław - Patryk Matkowski - otrzymał zaproszenie do gry w reprezentacji Europy w starciu z drużyną USA. Sobota i niedziela to ostatnie dni zbiórki pieniędzy na wyjazd zawodnika do Stanów Zjednoczonych.