Kolejny świetny występ mistrzyń Polski! Ślęza o krok od finału! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław wygrała drugi mecz półfinałowy w Bydgoszczy. Mistrzynie Polski jeszcze w trzeciej kwarcie przegrywały różnicą 12 "oczek", ale w ostatniej ćwiartce dogoniły rywalki i po nerwowej końcówce odniosły kolejne cenne zwycięstwo.

2018-04-16 4380 Autor: prochu
Nieznaczna porażka Impelu Wrocław w pierwszym meczu o 9. miejsce
0

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały 2:3 w pierwszym meczu o 9. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczne Marka Solarewicza przegrywały już w setach 0:2, ale podniosły się i doprowadziły do wyrównania, jednak w decydującej partii lepsze były rywalki.

2018-04-16 3179 Autor: prochu
Juniorzy Gwardii Wrocław z czwartym miejscem na mistrzostwach Polski
0

Młodzi siatkarze Gwardii Wrocław nie zdołali zwieńczyć medalem udanego turnieju mistrzostw Polski. W półfinale lepsi od wrocławian okazali się zawodnicy Metro Warszawa, a w starciu o brąz gwardziści ulegli AKS V LO Rzeszów.

2018-04-16 2990 Autor: prochu
Czas wyłonić największe piłkarskie talenty w województwie dolnośląskim
0

Turniej piłkarski "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" wkracza w decydującą fazę. W dniach 16-18 kwietnia w Dzierżoniowie wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat w naszym regionie. Na przełomie kwietnia i maja mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować Dolny Śląsk w finale ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

2018-04-16 3002 Autor: prochu
Niemal 15 tysięcy osób na Partynicach podczas otwarcia sezonu wyścigów konnych [ZDJĘCIA]
0

Podczas inauguracyjnej niedzieli nowego sezonu na Partynicach, przy pięknej wiosennej pogodzie, padł frekwencyjny rekord wrocławskich wyścigów - gonitwy oglądało blisko 15 tysięcy widzów. Wrocławianie obejrzeli siedem gonitw programowych oraz dwie pokazowe. Największe emocje wzbudziła gonitwa przeszkodowa o Nagrodę Otwarcia Sezonu, którą wygrała klacz Dżilali.

2018-04-16 3746 Autor: prochu
Przełamanie! Piłkarze Śląska Wrocław w końcu wygrali [RELACJA]
0

Nareszcie! Śląsk Wrocław odniósł ligowe zwycięstwo! Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego pokonali Sandecję Nowy Sącz 1:0 po bramce Mateusza Cholewiaka z pierwszej minuty. Nie było to fantastyczne widowisko, a w końcówce osłabieni wrocławianie rozpaczliwie bronili się przed naciskającymi rywalami, ale trzy punkty zostają we Wrocławiu.

2018-04-15 3584 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Park Szczytnicki pełny biegających kobiet. To akcja ze szczytnym celem [DUŻO ZDJĘĆ]
0

Biegiem przez wrocławski Park Szczytnicki swój sezon zainaugurowały Biegi Kobiet. To specjalna impreza dedykowana dla pań. We Wrocławiu biegaczki mogły zmierzyć się z 5-kilometrową trasą.

2018-04-15 5042 Autor: bas / fot. Magda Pasiewicz
KSW 43: Fantastyczne zwycięstwo Damiana Janikowskiego! [WIDEO, ZDJĘCIA]
0

Osiemnaście sekund wystarczyło Damianowi Janikowskiemu, by pokonać Yannicka Bahatiego podczas gali KSW 43. Wrocławianin rzucił się na rywala, sprowadził go do parteru i zaczął niemiłosiernie okładać Brytyjczyka, a sędzia ringowy przerwał pojedynek. Tyle szczęścia nie miał inny z wrocławskich zawodników - Michał Michalski, który poddał w trzeciej rundzie walkę z Davidem Zawadą.

2018-04-14 5724 Autor: prochu
Kapitalna dogrywka Ślęzy! Mistrz Polski obejmuje prowadzenie w półfinale! [RELACJA, ZDJĘCIA]
1

Po 40 minutach pierwszego meczu półfinałowego pomiędzy Artego Bydgoszcz a Ślęzą Wrocław był remis 68:68. Mistrzynie Polski w dogrywce zagrały koncertowo - szczególnie w obronie, nie pozwalając rywalkom na zdobycie żadnych punktów z gry! Podopieczne Arkadiusza Rusina wygrały dodatkowy fragment meczu 12:2, a cały mecz 80:70 i prowadzą w półfinałowej rywalizacji 1:0. Kolejny mecz już w niedzielę.

2018-04-14 5332 Autor: prochu
Dwóch i pół to za mało. Betard Sparta wraca z Torunia na tarczy
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław przegrali w Toruniu z miejscowym Get Well 43:47. Spotkanie było bardzo zacięte i nie brakowało w nim kontrowersji, a porażce wrocławian zadecydowała zbyt wielka liczba "dziur" w składzie. Na miarę swoich możliwości pojechali jedynie Tai Woffinden, Max Fricke i Maksym Drabik.

2018-04-14 3170 Autor: prochu