Wrocław gospodarzem XXXIII Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin [WIDEO]
0

W tym roku po raz pierwszy Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO odbędą się w Polsce. Gospodarzem tej imprezy będzie Wrocławski Klub Karate Kyokushin - Ichiban Sypień Dojo.

2019-02-26 7096 Autor: Aleksander Hutyra
Ze Ślęzy do ekstraligi. Ciekawy transfer utalentowanej zawodniczki
0

Przed startem rundy wiosennej doszło do ciekawego transferu między wrocławskimi kobiecymi drużynami piłkarskimi. Z trzecioligowej Ślęzy do ekstraligowego AZS-u przeniosła się utalentowana Julia Mularczyk. Zawodniczka zadebiutowała w nowym zespole w minioną niedzielę, w zremisowanym 0:0 meczu jej AZS-u z GKS-em Katowice.

2019-02-26 3127 Autor: prochu
Głęboki oddech Śląska. Lavicka: Wygraliśmy derby, atmosfera w szatni jest świetna
0

W derbach Dolnego Śląska lepszy był Śląsk Wrocław, który pokonał 2:0 KGHM Zagłębie Lubin. Zielono-biało-czerwoni bardzo potrzebowali trzech punktów przed kolejnymi, bardzo trudnymi spotkaniami.

2019-02-26 2897 Autor: red.
Śląsk rządzi w regionie! Czy to najlepszy mecz WKS-u w tej rundzie? [WIDEO]
0

Słaba pierwsza i świetna druga połowa Śląska Wrocław w derbowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Podopieczni Vitezslava Lavicki zasłużenie wygrali 2:0 - bramki strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak.

2019-02-25 3252 Autor: Damian Filipowski, Jan Mikoś / wideo: Mariusz Huk
KSW 47 The X-Warriors: Damian Janikowski poznał rywala
0

Mocno bijący Aleksandar Ilić (10-2, 6 KO, 2 Sub) stanie naprzeciw brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich z Londynu, Damiana Janikowskiego (3-1, 3 KO) 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie na KSW 47: The X-Warriors. Starcie w kategorii średniej jest ostatnim dodanym do marcowego wydarzenia.

2019-02-25 3174 Autor: prochu
Vitezslav Lavicka: Lubambo Musonda ma w sobie duży potencjał
0

Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin w meczu 23 kolejki Lotto Ekstraklasy 2:0. - Wygraliśmy derby i atmosfera w szatni jest świetna, ale w pierwszych minutach mieliśmy spore problemy - podsumował poniedziałkowy mecz szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-02-25 3041 Autor: Artur Gołdyn
Klaudia Felak: Nie potrafiłabym rozstać się z siatkówką [WYWIAD]
0

Swój pierwszy sezon w Lidze Siatkówki Kobiet spędza w Volley Wrocław. Niestety do tej pory nie dane było jej zbyt dużo pograć. Kontuzja kolana wykluczyła ją na kilka miesięcy. Ale ona się nie poddaje i mocno walczy o powrót na parkiet. O niespodziewanym urazie, pozytywnym podejściu do życia i o tym, że chciałaby zwiedzić cały świat - opowiada Klaudia Felak.

2019-02-25 3461 Autor: prochu
Derby dla WKS-u! Śląsk pewnie pokonuje Zagłębie Lubin [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali z Zagłębiem Lubin 2:0 w spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy, a bramki dla WKS-u strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak. Przewaga Śląska - zwłaszcza w drugiej połowie - nie podlegała dyskusji, a dwubramkowa przegrana jest dla lubinian najniższym wymiarem kary.

2019-02-25 3468 Autor: Artur Gołdyn
Wysoki poziom na przełajowej trasie City Trail we Wrocławiu [ZDJĘCIA]
0

W sobotę - 23 lutego - biegacze startowali po raz piąty we wrocławskim Lesie Osobowickim w ramach cyklu City Trail. Na zmodyfikowanej względem poprzednich miesięcy trasie zwycięstwo odnieśli Szymon Dorożyński z czasem 14:56 oraz Małgorzata Zieleń (wynik 18:00). W zawodach wziął udział jeden z czołowych biegaczy górskich w naszym kraju - Bartłomiej Przedwojewski, który osiągnął znakomity wynik - 15:16 i zajął szóste miejsce. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż trzydziestu zawodników pobiegło poniżej 17 minut.

2019-02-25 3482 Autor: prochu
Ślęza bez litości dla osłabionego MKK [RELACJA]
0

W meczu 19. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonała osłabiony kadrowo PGE MKK Siedlce 94:57, notując drugie najwyższe zwycięstwo w sezonie.

2019-02-24 2736 Autor: prochu