Jedno zwycięstwo od utrzymania. Volley Wrocław lepszy od KSZO [RELACJA]
0

W pierwszym meczu o 11. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet, którego zwycięzca zapewni sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, Volley Wrocław pewnie pokonał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. Oznacza to, że wrocławiankom do bezpiecznego bytu brakuje już tylko jednego zwycięstwa.

2019-03-24 3095 Autor: prochu
KSW 47 The X-Warriors: Damian Janikowski przegrywa przez nokaut [WIDEO]
0

Kolejna przegrana Damiana Janikowskiego na gali KSW. Wrocławianin bardzo dobrze radził sobie przez dwie rundy, ale w trzeciej nadział się na potężne kopnięcie Aleksandara Ilicia, po którym padł nieprzytomny na deski.

2019-03-24 4093 Autor: Aleksander Hutyra
Gwardia - Norwid Częstochowa 2:3. Pierwsza odsłona dla rywali [RELACJA]
0

Gwardia Wrocław przegrała pierwsze starcie z Norwidem Częstochowa 2:3. Wola walki pozwoliła gospodarzom na doprowadzenie do tie-breaka, ale ostatecznie to goście wyjechali z Wrocławia z sukcesem. I prowadzeniem w serii.

2019-03-24 3165 Autor: prochu
Jest przełamanie piłkarzy Ślęzy, ale nadal nie ma zwycięstwa [RELACJA]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław strzelili pierwszego gola w tym roku i wywalczyli premierowe punkty ligowe, jednak na zwycięstwo muszą jeszcze poczekać. W rozegranym w Brzegu meczu 20. kolejki rozgrywek wrocławianie zremisowali z miejscową Stalą 1:1.

2019-03-24 3059 Autor: prochu
Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz: Przedostatni sprawdzian przed play-offami [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę o godz. 17 Ślęza Wrocław rozegra wyjazdowe spotkanie 24. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet z Artego Bydgoszcz. Obie drużyny znajdują się w czołówce tabeli i walczą o jak najlepsze rozstawienie przed zbliżającą się fazą play-off.

2019-03-24 2834 Autor: Artur Gołdyn
Panthers rozbili mistrza! Wymarzona inauguracja wrocławian [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Mistrz został rozbity! Tak w kilku słowach można opisać pierwszy mecz z sezonu w wykonaniu Panthers Wrocław. Futboliści na oczach ponad 1500 kibiców pokonali Lowlanders Białystok aż 45:6 i pewnie rozpoczęli nowy sezon.

2019-03-24 5458 Autor: prochu
Kosmiczne derby! Fenomenalny powrót i ważne zwycięstwo FutureNet Śląska
0

Nieprawdopodobny przebieg miały koszykarskie derby Wrocławia. WKK w pierwszej połowie był zespołem o wiele lepszym i gromił Śląsk, momentami wygrywając nawet różnicą 25 "oczek". Po zmianie stron podopieczni Radosława Hyżego ostro wzięli się do odrabiania strat i po sześciu minutach trzeciej kwarty... był już remis. Ostatecznie FutureNet Śląsk wygral derby 93:80.

2019-03-23 3508 Autor: prochu
Wrocławscy karatecy wracają z mistrzostw regionu z 24 medalami!
0

Zawodnicy Karate Wrocław przywieźli worek medali z rozgrywanych w minioną niedzielę w Wołowie Mistrzostw Makroregionu Dolnośląskiego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. W zawodach udział wzięło ok. 200 osób z naszego makroregionu, a wrocławski klub reprezentowało 25 zawodników.

2019-03-23 4080 Autor: Aleksander Hutyra
Piłkarze Ślęzy walczą w Brzegu o pierwsze punkty w tym roku [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę (23 marca) o godzinie 16 w Brzegu rozegrany zostanie mecz 20. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3), pomiędzy miejscową Stalą i Ślęzą Wrocław. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego w tym roku jeszcze nie zdobyli choćby punktu, a złą serię będą chcieli przerwać właśnie w Brzegu.

2019-03-23 3348 Autor: prochu
Czas na koszykarskie derby! WKK i FutureNet Śląsk walczą o prym we Wrocławiu [ZAPOWIEDŹ]