Kosmiczne derby! Fenomenalny powrót i ważne zwycięstwo FutureNet Śląska

2019-03-23, Autor: prochu

Nieprawdopodobny przebieg miały koszykarskie derby Wrocławia. WKK w pierwszej połowie był zespołem o wiele lepszym i gromił Śląsk, momentami wygrywając nawet różnicą 25 "oczek". Po zmianie stron podopieczni Radosława Hyżego ostro wzięli się do odrabiania strat i po sześciu minutach trzeciej kwarty... był już remis. Ostatecznie FutureNet Śląsk wygral derby 93:80.

Dodajmy, że pierwsze skrzypce w świetnej połówce WKK grał Jakub Koelner. Zawodnik ten doznał kontuzji stopy pod koniec pierwszej połowy, a jego nieobecność była aż nadto widoczna.

WKK Wrocław - FutureNet Śląsk Wrocław 80:93 (24:18, 27:15, 10:34, 19:26)
WKK: Patoka 26 (8), Jędrzejewski 15 (3), Rutkowski 14 (1), Koelner 12 (2), Ciechociński 6 (1), Kroczak 3 (1), Pieloch 2, Uberna 2, Fiedukiewicz 0, Grzelak 0, Józefiak 0.
FutureNet Śląsk: Kulon 23 (4), Dziewa 20 (1), Skibniewski 17 (3), Tomczak 10, Jakóbczyk 9 (1), Bożenko 6 (2), Jarmakowicz 5 (1), Leńczuk 3 (1), Musiał 0.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0